ASUS ROG STRIX G16 aldıktan sonra yapılması gerekenler

byprof

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar, az önce teknoryadan 41k ya ASUS ROG STRIX G16 RTX4060 modelini sipariş verdim bilgisayar geldiği gibi ne yapmam gerekiyor? Nasıl kurabilirim? İlk kurulumda diski görmüyormuş yazanlar var pek anlamadım da rica etsem önerilerde bulunabilir misiniz?

Kurulum için aşağıdaki makaleye göz atabilirsiniz.

Ek olarak bahsettiğiniz disk görmeme sorununu yaşayacağınızı zannetmiyorum. Yine de sorun yaşarsanız Technopat'ın bu konu hakkında bir çözüm videosu mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar, hayırlı olsun öncelikle, bende aynı bilgisayarı almayı düşünüyorum eline geçtiğinde deneyimlerini paylaşır mısın lütfen?
Teşekkür ederim tabi paylaşırım hocam

Kurulum için aşağıdaki makaleye göz atabilirsiniz.

Ek olarak bahsettiğiniz disk görmeme sorununu yaşayacağınızı zannetmiyorum. Yine de sorun yaşarsanız Technopat'ın bu konu hakkında bir çözüm videosu mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim hocam

Windows 11 home mi pro mu kurıyım hangisi sağlıklı olur

Son düzenleme:
Önerdiğiniz videolar varmı flash belleğe windows 11 formatı hazırlamam için birde etkinleştirmek için key satan bir yer

Güncel+

Son düzenleme:
Disk görmeme problemi devam ediyor. Laptop bugün elime ulaştı birçok çözüm denedim olmadı. son çare vmd yi kapaticam gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı