ASUS ROG STRIX G16 aldıktan sonra yapılması gerekenler

Disk görmeme problemi devam ediyor. Laptop bugün elime ulaştı birçok çözüm denedim olmadı. son çare vmd yi kapaticam gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Disk görmeme problemi devam ediyor. Laptop bugün elime ulaştı birçok çözüm denedim olmadı. son çare vmd yi kapaticam gibi duruyor.
Flasha vmd driverlarını atın sonra windows yükleme aşamasında sürücü yükle/Gözat/Flash’ı seçin/Driver’ı yükleyin ardından gözükecektir.

flashtan dosya seçtiriyor vmd driver dosyasını seçiyorum kabul etmiyor, eski sürüm bir driver indirdiğimde eski surum driverı görüyor yükleme ekranina geliyor sonra atıyor. Problemim uygun vmd driver bulmakta.

attığınız konudaki çözümleri de denedim uygun vmd driver dosyasi bulamiyorum bir şekilde kabul etmiyor veya hiç görmüyor usb de yer alan vmd driverı

Çok fazla driver denedim ama sonunda hallettim. Daha önce hiç Windows vs kurmadım deneyimsizlikten dolayı uğraştırdı. Aslında doğru driverı bulunca çok kolaymış :)

Çok fazla driver denedim ama sonunda hallettim. Daha önce hiç Windows vs kurmadım deneyimsizlikten dolayı uğraştırdı. Aslında doğru driverı bulunca çok kolaymış :)
Bulamadıysanız driver’ı gönderecektim.
Driverlar flashın içindeydi,bilgisayarım gelmediği için iletemedim.
Kurulum yapmışsınız sonuç olarak,güle güle kullanın.

merhaba ayni bilgisayari aldım bugun gelecek flash bilgisayarin yaninda mi geliyor memnun musunuz bilgisayardan dikkat etmem gerekenler nedir? cevaplarsanız sevinirim

Geri
Yukarı