Asus ROG Strix G531GU-AL012 vs HP Omen 15-DC1011NT

Emre9988

Centipat
Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada dan almanızı tavsiye etmem. Birkaç kuruş fazla verin daha güvenli bir yerden alın. Benim bilgisayarımı ,servis değişim raporu vermesine rağmen değistirmeyip zorla para iadesi yapmayapmaya çalışıyorlar. Sattıkları ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Asus G531-GU modelini ben kendim kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok çok memnunum. Sormak istediğini sorabilirsin.
Hp'de aynı donanım özelliklerinde bir bilgisayar satın aldım (pavilion 15 dk001nt) ve 1660ti yerine 1660ti max-q çıktı içinden ve 1660ti olarak satıyorlar. Bu modeli tercih edersen de ona dikkat et ama o modelde turbo fan benzeri bir özellik bulunmuyordu ayrıca ısınması bu Asus modeline göre daha hissedilir ve daha fazlaydı. Ben artık şahsen HP markasından alışveriş yapmamak için elimden geleni yapacağım ama yine de sizin tercihiniz.

ASUS G531-GU modelini ben kendim kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok çok memnunum. Sormak istediğini sorabilirsin.
HP'de aynı donanım özelliklerinde bir bilgisayar satın aldım (Pavilion 15 DK001NT) ve 1660 Ti yerine 1660 Ti Max-Q çıktı içinden ve 1660 Ti olarak satıyorlar. Bu modeli tercih edersen de ona dikkat et ama o modelde Turbo fan benzeri bir özellik bulunmuyordu ayrıca ısınması bu ASUS modeline göre daha hissedilir ve daha fazlaydı. Ben artık şahsen HP markasından alışveriş yapmamak için elimden geleni yapacağım ama yine de sizin tercihiniz.

Merhaba ben ASUS G531GU, Lenovo Y540 ve MSI GL65 modelleri arasındayım
Bilgisayarınızı kullandığınız süre boyunca ısınma, ses gelmesi, performansı olarak sizce nasıl ASUS daha düşük özelliklere göre fiyatı diğerleriyle aynı kafamı kurcalıyor. Ayrıca kamera sının olmaması dezavantaj doğuruyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı