Asus ROG STRIX G15 vs HP Omen 15 vs Lenovo Legion 5

Hocam ben bu cihaza baya kafayı taktim asus ve hp omenden tamamen vazgeçtim instagram adresimi versem ordan haberleşsek olur mu sende cihazi alacaksin gibi duruyor çünkü birbirimize yardimci oluruz

Hocam benim insta vardıda sildim ama yarın yeni hesap açıp konuşalım ben size yazarım.
Tamam olur hocam benim instagram adresim : semiih.161 kurdugunda yazarsın haberleşiriz

Niye dalga geçer gibi yazdınız anlamadım? Klavyeye zaten bakmadan yazıyorum. Türkçe klavyeyi indirdikten sonra 2-3 tuş dışında ne fark edecek? Zaten çoğu zaman kendi klavyemi takıp kullanacağım. Şu R7 5800H'li model Türkiye'ye geldiğinde minimum 15 bin TL olacak. Ben 2.500 TL daha az verip 512 GB SSD'den taviz vermeye razıyım. Ayrıca yıllardır Amazon'dan alışveriş yaparım daha hiç beni yarı yolda bırakmadılar. Yurt dışından ilk defa bu kadar büyük bütçeli alışveriş yapacağım ama gene sıkıntı olacağını sanmam.
Hocam lütfen dalga geçer gibi algılamayın sadece o yanlarına biraz daha dikkat çekmek istedim. 5800h sizin tercihiniz ona bir şey diyemem ben basit bir kaç program çalıştırmak ve biraz oyun oynamak için kullanacağım için 5600h bana yeterli geldi. Amazona diyecek lafım yok çok temiz çalışan bir yer ancak garanti işi sıkıntı.
Tamam olur hocam benim instagram adresim : semiih.161 kurdugunda yazarsın haberleşiriz
Tamam hocam öğlen yazarım size.

Hocam lütfen dalga geçer gibi algılamayın sadece o yanlarına biraz daha dikkat çekmek istedim. 5800h sizin tercihiniz ona bir şey diyemem ben basit bir kaç program çalıştırmak ve biraz oyun oynamak için kullanacağım için 5600h bana yeterli geldi. Amazona diyecek lafım yok çok temiz çalışan bir yer ancak garanti işi sıkıntı.

Tamam hocam öğlen yazarım size.
Hocam yazacaktiniz ama yazmadınız:))

Yeni konular

Geri
Yukarı