Asus ROG STRIX G15 vs HP Omen 15 vs Lenovo Legion 5

Anladim hocam sağ olun

Teşekkürler hocam

Garanti değişip geliyorsa derken usta
Garantiden değişip geliyorsa demek istedim, yani ürün kronik sıkıntılı vb. ise, garanti değişim kararı verirse. Ama bu durumda da değişim yerine iade alabiliriz sanırsam.

Garantiden değişip geliyorsa demek istedim, yani ürün kronik sıkıntılı vb. ise, garanti değişim kararı verirse. Ama bu durumda da değişim yerine iade alabiliriz sanırsam.
Anladim hocam ,bu ürün neden sadece tek bir sitede var hepsiburada da ve tek bir saticida var ona anlam veremedim

5 fps umrumda degil hocam senin almaya niyetin var mi bu ürünü ben baya beğendim
Ben alacak gibiyim hocam acaba dey elektronikte bir sîkıntı çıkar mî diye düsünüyorum.
Vallahi ben Türkiye'den daha pahalı fiyata eski modelini ya da düşük işlemcili modelini almaktansa Amazon İspanya üzerinden almayı düşünüyorum. 12800 TL'ye geliyor.

İspanyolca klavye ve eksi 512gb ssd ile ve garantisiz cihazınız hayırlı olsun.

Ben alacak gibiyim hocam acaba dey elektronikte bir sîkıntı çıkar mî diye düsünüyorum.

İspanyolca klavye ve eksi 512 GB SSD ile ve garantisiz cihazınız hayırlı olsun.

Niye dalga geçer gibi yazdınız anlamadım? Klavyeye zaten bakmadan yazıyorum. Türkçe klavyeyi indirdikten sonra 2-3 tuş dışında ne fark edecek? Zaten çoğu zaman kendi klavyemi takıp kullanacağım. Şu R7 5800H'li model Türkiye'ye geldiğinde minimum 15 bin TL olacak. Ben 2.500 TL daha az verip 512 GB SSD'den taviz vermeye razıyım. Ayrıca yıllardır Amazon'dan alışveriş yaparım daha hiç beni yarı yolda bırakmadılar. Yurt dışından ilk defa bu kadar büyük bütçeli alışveriş yapacağım ama gene sıkıntı olacağını sanmam.

Geri
Yukarı