ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Hocam hayırlı olsun ☺️. ROG ailesine hoş geldiniz. Aklınıza takılan bir konu olursa yazabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım 😁. Umarım memnun kalırsınız.
Çok teşekkür ederim hocam. Bilgisayar geldiğinde ben sizi rahatsız ederim :D :D

Evet hocam, ne olur ne olmaz Windows'u CMD üzerinden etkinleştirin. İade etmek gerekirse sorun olmasın.
İade almıyorlar ek olarak tüketici hakem heyetine başvuru yapamıyorsun.Üst limit 8 bin lira.Bu limitin üstü mahkemeye gitmen gerek.Mahkemeyle kim uğraşacak.

Hocam hayırlı olsun benim 15” daha fazla performans alacaksınız.Eminim.Yani hepsibuarada kazık atmasaydı bende 17” tercih ederdim.İyi fiyata yakaladınız.Çok beğeneceksiniz MUX yazmış arkadaşlar ama keşke MUX olsaymış demeyeceğinize eminim.Asus iyi iş başarmış.Boşta acayip sesiz çalışıyor.Performans ve Turboda ses fazla olabilir şimdiden söyleyeyim size.

Özellikle klavye ve ses için yorumunuzu almak isterim :) ben çok beğendim.

Umarım indirim Legion'lar gelene kadar devam ederde ortada kalmayız :D.
Çok teşekkür ederim hocam elime geçince bilgilerimin yettiği kadar inceleme yapmaya çalışırım :)
Takipteyim hocam, cidden merak ediyorum ama büyük olasılıkla sizin ki gelene kadar bende almış olurum :D.

Siz 5 Pro'yu bekleyecek misiniz?
Evet hocam, her halükarda ekran kartını satmak için bekleyeceğim. Satılana kadar da Legion 5'ler satışa çıkmış olur. Eğer arada ki fiyat farkına göre karar vereceğim ama aklım cidden ROG'da kaldı.
Legion 5 Pro'nun da kendine özgü cidden heyecanlandıran özellikleri var. 500 nit ekran ve MUX Switch için bekliyorum desem yalan olmaz.

Bu arada bu kadar güzel laptopa 2 tane USB girişi koymuşlar :D. Artık nereye gidersek çantada bir de çoklayıcı taşıttırmak istiyor ASUS bize herhalde.

Legion ve ROG'ları eleştirebileceğim tek noktaları ekranlarının 2K olması. RTX 3070 ne kadar güçlü olsa da asla masaüstü kadar güçlü değil. Tam denk geldiği GPU nedir bilmiyorum ama masaüstü 2060'ı gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üsteki videoda da görebileceğiniz gibi laptop RTX 3070'i, 2K'da bazı oyunlar yetersiz. Özellikle yeni çıkmış AAA oyunlarda 60FPS+ alamayacaksam 20 bin lira vermenin mantığı nedir ki?

@Dark Lord of the Sith siz ne düşünüyorsunuz hocam?

Evet hocam, her halükarda ekran kartını satmak için bekleyeceğim. Satılana kadar da Legion 5'ler satışa çıkmış olur. Eğer arada ki fiyat farkına göre karar vereceğim ama aklım cidden ROG'da kaldı.
Legion 5 Pro'nun da kendine özgü cidden heyecanlandıran özellikleri var. 500 nit ekran ve MUX Switch için bekliyorum desem yalan olmaz.

Bu arada bu kadar güzel laptopa 2 tane USB girişi koymuşlar :D. Artık nereye gidersek çantada bir de çoklayıcı taşıttırmak istiyor ASUS bize herhalde.

Legion ve ROG'ları eleştirebileceğim tek noktaları ekranlarının 2K olması. RTX 3070 ne kadar güçlü olsa da asla masaüstü kadar güçlü değil. Tam denk geldiği GPU nedir bilmiyorum ama masaüstü 2060'ı gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Üsteki videoda da görebileceğiniz gibi laptop RTX 3070'i, 2K'da bazı oyunlar yetersiz. Özellikle yeni çıkmış AAA oyunlarda 60FPS+ alamayacaksam 20 bin lira vermenin mantığı nedir ki?

Bu nesilde 1440P'nin pek mantığı yok, haklısınız hocam. Ancak ben 1080P ekran alıp her zaman 1080P'de oynayacağıma 1440P ekran alıp ekran kartı yetmediği zaman 1080P'ye düşürmeyi yeğlerim. Ayrıca AC'de GPU kullanımı ara sıra %60'lara düşüyordu, pek güvenemedim açıkçası. FPS'ler biraz az geldi bana, sürücüler hakkında bir sıkıntı olabilir o dönemde. Ancak doğru olduğunu kabul edersek yine dediğime geliyor durum, her zaman 1080P kullanmak yerine duruma göre 1440P ve 1080P kullanmayı yeğlerim.

Hocam rtx 3070 geçen yılın rtx 2080 geçiyor diye biliyorum.Masaüstünde rtx 3060 ti ile kafa kafaya diye okumuştum.Benim evimde yer olmadığından laptop aldım.Yerim olsa 23 bine laptop alacağıma itopya gibi yerlerden hazır sistem alırdım vallahi.Bu arada yaşlar kaç onuda merak ediyorum aranızda en yaşlı benim herhalde :)

Yeni konular

Geri
Yukarı