ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Hocam THH'ye başvuracak mısınız ya da şansınız var mıdır? Bence iade edip 20k'dan albilirseniz çok daha güzel olur. Hiç olmazsa Legion'a geçersiniz.

Hocam THH'ye başvuracak mısınız ya da şansınız var mıdır? Bence iade edip 20k'dan albilirseniz çok daha güzel olur. Hiç olmazsa Legion'a geçersiniz.
THH başvuru olmuyor hocam.8 bin üzerindeki rakamlar için mahkeme yolu varmış.Mahkemeye versem 1 yıl sürer herhalde.Elimde kaldı malesef heycandan hemen biter diye yapıştırıp almıştım.Hepsiburada kadar rezil firma yok.Kendi satıcısı olduğu malzemeyi bile almıyor geri.14 gün iade ve yalan kimse inanmasın.Güvenmesin.Yani 1 tb ssd parasındanda fazla zarar girdim.

Hayırlı olsun hocam, hangi siteden aldınız kalktı mı şuan ilan?
Teşekkür ederim. Buradan aldım şu an stok bitti.
@ertunc23 Hocam size şeyi soracaktım şu kasada kırmızı bir parça var. Galiba Scar modellerinde orası değişebiliyor. Size gelende kutusunda farklı bir parça var mıydı takmak için?

Teşekkür ederim. Buradan aldım şu an stok bitti.
@ertunc23 Hocam size şeyi soracaktım şu kasada kırmızı bir parça var. Galiba Scar modellerinde orası değişebiliyor. Size gelende kutusunda farklı bir parça var mıydı takmak için?
Scar modelinde touchpad de numara kısmı var hocam.Sizin aldığınızda numpad yok.Scar modelinde tasarım biraz daha değişik arka rog kısmı değişiyor,üst kasa yarısı şeffaf içi gözüküyor.Ekran da QHD sanırım.

Hepsiburada ile bir daha görüştüm iade edin 2 gün de karar çıkıyor diyorlar.Muhtemelen makine geri dönecek çünkü beğenmedim de desen bozuk da desen kesinlikle iade almıyorlarmış.Ya teknikservisten iade raporu alacaksın yada mahkemeye gideceksin.Yani acele ettim zarırım oldu kısmet diyorum artık.

Geri
Yukarı