Asus Rog Strix GTX 1050 Ti Overclock Yapılır mı?

Merhaba kullandığınız işlemci apu yani dahili ekran kartı bulunmaktadır.Oyunlar bu ekran kartı üzerinden çalışıyor olabilir, kontrol edebilir misiniz?Ayrıca OC size en fazla +5 fps verir.

Hocam buraya yazmamışım sanırım. Ben bu problemden 1-2 aydır şikayetciyim. Özellikle başta PUBG olmak üzere FPS değerlerim çok düşmüştü işte. PUBG'de hele arada dağlar kadar fark vardı.

Dün bilgisayarı formatladım. 10 dakika önce bi girip deneyim dedim ve girdim sonuç ilk günkü gibiydi. Değerlerim çok iyidi. OC'ye şuanda ihtiyaç duymuyorum. İçim rahatladı. Bence sizde bir format atın. :) Teşekkürler tekrardan.
Merhaba kullandığınız işlemci apu yani dahili ekran kartı bulunmaktadır.Oyunlar bu ekran kartı üzerinden çalışıyor olabilir, kontrol edebilir misiniz?Ayrıca OC size en fazla +5 fps verir.
Hocam yok. O apuya entegre olan kart berbat. Onla olsa 15-20 FPS almam gerekirdi. Zaten onu aygıt yöneticisinden devre dışı bırakmıştım. Fakat yinede teşekkürler. Ekran kartını aldığım ilk gün bu sorunu yaşayıp korkmuştum :) Sorunumu çözdüm mutluyum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı