Elektronik Asus ROG STRIX LC II 120 ARGB İşlemci Sıvı Soğutucu 4.212TL Stok 2

Hmm, o zaman Akakçe'ye girip 6 ay en düşük fiyatlarının hepsini burada konu açalım olur mu?
Açılamaz diye kanun mu var. Git aç. Bu arada buraya konu açınca önce modlar tarafından onaylanması bekleniyor. Gereksiz bir konu olsa zaten onaylanmaz.
Bu tarz kalite ürünlerinde kullanıcısı var. Her ürün herkese hitap edecek diye birşey yok. Senin alım gücün neye yetiyorsa git onu al.
Siz alışmışsınız ölücülüğe. Burada leş kargaları gibi %50 indirim bekliyorsunuz :D

Son düzenleme:
Açılamaz diye kanun mu var. Git aç. Bu arada buraya konu açınca önce modlar tarafından onaylanması bekleniyor. Gereksiz bir konu olsa zaten onaylanmaz.
Bu tarz kalite ürünlerinde kullanıcısı var. Her ürün herkese hitap edecek diye birşey yok. Senin alım gücün neye yetiyorsa git onu al.
Siz alışmışsınız ölücülüğe. Burada leş kargaları gibi %50 indirim bekliyorsunuz :D
Siz de haklısınız lakin burada şöyle bir sorun var. Kişinin madem alım gücü yeterli. 3 fanlı olanını alsın. Parası varken neden 1 fanlı olanı alsın ki? Arkadaşların eleştirdiği konu, bazı kişilerin sistemden kısıp soğutucu sırf ROG diye muadillerini almamaları. Sistemden kısmadan alabilecek durumunuz varsa orası size kalıyor tabii.

Eleman soğutucuya 10000 vermişmişmiş.. Sen veremiyorsan o senin sorunun. Adamın parası varmış vermiş.

Ben de GPU tutucuya 1800 TL verdim ona bakarsan ama indirim köşesinde şöyle bir yorum yapmak ve 4K'lık 120mm sıvı soğutma paylaşmak saçmadır kimse kusura bakmasın.

Kişisel zevk ve tercih ile f/p aynı şeyler değiller. En ucuz RTX 4080 Super atıyorum 40K ise top tier soğutucuya sahip model 50K'dan 48K'ya düşerse atarsındır eyvallah bu yorumu seve seve yap. Ama 1000 TL'lik kule tipi soğutuculardan beter performans sergileyen bir alete 4 katı fiyat ne ola ki?

Siz de haklısınız lakin burada şöyle bir sorun var. Kişinin madem alım gücü yeterli. 3 fanlı olanını alsın. Parası varken neden 1 fanlı olanı alsın ki? Arkadaşların eleştirdiği konu, bazı kişilerin sistemden kısıp soğutucu sırf ROG diye muadillerini almamaları. Sistemden kısmadan alabilecek durumunuz varsa orası size kalıyor tabii.
Yani mesela asus parçalarla kasası var ve fazla ısınan bir işlemcisi yok. Soğutucusu da asus olsun ve tek fanlı olması yeterli diyene hitap edebilir mesela.

Ben de GPU tutucuya 1800 TL verdim ona bakarsan ama indirim köşesinde şöyle bir yorum yapmak ve 4K'lık 120mm sıvı soğutma paylaşmak saçmadır kimse kusura bakmasın.

Kişisel zevk ve tercih ile f/p aynı şeyler değiller. En ucuz RTX 4080 Super atıyorum 40K ise top tier soğutucuya sahip model 50K'dan 48K'ya düşerse atarsındır eyvallah bu yorumu seve seve yap. Ama 1000 TL'lik kule tipi soğutuculardan beter performans sergileyen bir alete 4 katı fiyat ne ola ki?
Kardeşim burası fiyat performans bölümü mü yoksa indirim bölümü mü ?

Kardeşim burası fiyat performans bölümü mü yoksa indirim bölümü mü ?

MSI GTX 1050 Ti Aero da son 6 ayın en düşük fiyatındaymış konusunu açıver. Gücü yetmeyen de tatava yapmasın.

sdasd.jpg

MSI GTX 1050 Ti Aero da son 6 ayın en düşük fiyatındaymış konusunu açıver. Gücü yetmeyen de tatava yapmasın.

Eki Görüntüle 2164733
Ufaklık Asus olsaydı açardım konuyu ya. Msi sevmiyorum :))

Ufaklık Asus olsaydı açardım konuyu ya. Msi sevmiyorum :))

Şaka bir yana hem kalite standardımızı korumak hem de uygun fiyatlı bir 120mm sıvı soğutma almak istiyorsak şu ürünün indirimi ideal. Tabii yine bu fiyata Phantom Spirit gibi kaliteli 240mm'lerle kapışan kule tipiler olsa da bazı miniATX kasalar 120mm AIO dışında opsiyon sunmuyor.

Eki Görüntüle 2164733
Ahhahahahahahaha jdpsajdosdjoaso.

Arkadaşlar ürünün fiyatı son 6ayın en düşük fiyatı diye konu açıldı. Gidin kapış kapış alın diye konuyu açmadık. Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın. Her malın bir alıcısı vardır. Bu ürünü siz alamıyorsanız alacak birisi illa vardır. Sanki bütün soğutucuların kaliteleri eş değermiş gibi bunu alacağıma yok şunu şunu alırım.
ASUS'un neden Prime, TUF veya ROG serisi var hepsinin kalitesi ayrı çünkü. Ona göre de fiyatı var.

Eleman soğutucuya 10000 vermişmişmiş. Sen veremiyorsan o senin sorunun. Adamın parası varmış vermiş.

Parası çok olan gider 360mm alır zaten logolu 120mm ye 4200 lira vermez.

Geri
Yukarı