Çözüldü ASUS ROG STRIX RX 570 90 derece

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Dostum şimdi sana gerekli olan bir undervolt ve bir fan ayarı, bunlar için MSI Afterburner gibi programlara gerek yok AMD sürücüsünden yapabiliyorsun, ikimizde aynı ekran kartını kullanıyoruz normalde bende undervolt olmadan 72 dereceyi geçmiyordu fakat güncelleme sonrası ısınmaya başlayınca undervolt ve fan ayarı yaptım ve şaşırtıcı bir şekilde bir performans artışıda aldım bu yüzden yeni güncellemeyle düzelen ısınmaya rağmen undervolt yapmaya devam ettim ve şu ana kadar bulduğum en sağlıklı ve stabil undervolt dosyasını buraya bırakıyorum:
son undervolt.xml - 4 KB
Ekran Asssıntısı.PNG

Ekran Alısssntısı.PNG

Bunu uyguladıktan sonra OCCT ile test edip 5 dakika içinde sorun çıkmadıysa iyi demektir eğer çıkarsa fotoğraftaki durumlarla ve voltajla bir tık oynayabilirsin, normalde aynı model ekran kartıyla çoğu kişi 69-72 FPS alırken bu ayarlamayla 77 FPS almayı başardım oldukça etkili ama bunu uygulamana rağmen hala daha ısınıyorsa sorun büyük ihtimal hava sirkülasyonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı