Asus ROG STRIX RX 5700 XT vs Asus TUF RX 5700 XT

Zoltarx

Hectopat
Aradaki gereken güç farkı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

bandicam 2020-07-08 11-06-26-490.jpg

bandicam 2020-07-08 11-06-28-176.jpg

TUF sürümü sorunlu. ''Evo'' olmayan sürümleri satın almayın, ''Evo''da fan yaprakları değişik.

Asus ROG sürümünde de kısa gelen vida sorunu vardı, eğer düzeltilen sürüm değil ise o da alınmaz.

MSI Gaming X modeline bakabilirsin. Güç tüketimi de 375W değil, yanlış yazılmış.

Buradan bak.

TUF sürümü sorunlu. ''Evo'' olmayan sürümleri satın almayın, ''Evo''da fan yaprakları değişik.

Asus ROG sürümünde de kısa gelen vida sorunu vardı, eğer düzeltilen sürüm değil ise o da alınmaz.

MSI Gaming X modeline bakabilirsin. Güç tüketimi de 375W değil, yanlış yazılmış.

Buradan bak.

TUF düşünmüyorum zaten fakat aynı ekran kartının diğer tüm marka ve modelleri 225 isterken ROG Strix neden 375 istiyor diye merak ettim, MSI veya başka bir marka düşünmüyorum çünkü şu an tüm kasa Asus. Asus ROG için yeni olduğunu nasıl anlayabilirim?

Bilmiyorum.

Ayrıca 2060 SUPER ROG modeline de bakabilirsin. AMD'den daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. Her ne kadar 5700 XT'ye göre performans olarak bir tık geride kalsa da.

Bu videoya da göz at:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmiyorum.

Ayrıca 2060 SUPER ROG modeline de bakabilirsin. AMD'den daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. Her ne kadar 5700 XT'ye göre performans olarak bir tık geride kalsa da.

Bu videoya da göz at:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başlangıçta RTX 2060S düşünüyordum fakat RX 5700 XT' nin RTX 2060S ile aynı fiyatta olması ve RTX 2080 performansı verebilmesi yüzünden RX 5700 XT tercih ettim, ROG RX 5700 XT alacağım eğer kısa vida sorunu yaşar isem iade edip yenilenmiş TUF serisi veya MSI alacağım.

Geri
Yukarı