Kredi kartı açtırılmalı mı?

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Hangi kartları önerirsiniz hocam?
Bence Garanti Bankası'nın kredi kartını açtır. Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerde peşin fiyatına 3 veya 6 taksit sunuyorlar. Akbank'da iyi. Ama telefonlara taksit yok Türkiye'de şirket kartınız olması gerekiyor birseysel kredi kartlarına taksit kalktı onun için Hepsiburada gibi uygulamaların kendi limitlerine taksit yapılıyor.

Bence Garanti Bankası'nın kredi kartını açtır. Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerde peşin fiyatına 3 veya 6 taksit sunuyorlar. Akbank'da iyi. Ama telefonlara taksit yok Türkiye'de şirket kartınız olması gerekiyor birseysel kredi kartlarına taksit kalktı onun için Hepsiburada gibi uygulamaların kendi limitlerine taksit yapılıyor.

Sinerji'den sistem alacaktım hocam orada en iyi hangi kart olur?

Sinerji'de axess, Bonus, cardfinans, paraf, maximum ve world kartlara taksit var ama vade farkı var hepsinde 77.499,26 tl'lik bir sistemi 12 taksit yapmaya kalkarsanız 96.874,08 TL'ye denk geliyor mesela

Sinerji'de Axess, bonus, Card Finans, paraf, maximum ve world kartlara taksit var ama vade farkı var hepsinde 77.499, 26 TL'lik bir sistemi 12 taksit yapmaya kalkarsanız 96.874, 08 TL'ye denk geliyor mesela.

Hocam +2 yazıyor bazılarında onlar örneğin 4 ay taksit yapacağım 4 ay taksit fiyatına 6 ay mı taksit yapacağım.

Şu an vade farksız taksit yapilan ürünler sınırlı isyedigine yapamiyorsun en paranin aidatı yok mesela düşünebilirsiniz.
Akbank'ta bayağı cömert maaş 23 k verdiği limite bak.
Degerli Akbank'li, Axess firsatlarindan daha fazla yararlanmaniz icin limitinizi 119.800 TL'ye yukseltecegimizi bildirmek isteriz. Limit artisi istemiyorsaniz 15 gun icinde 444 25 25 musteri ıletisim merkezimizi aramanizi rica ederiz. Iyi gunler dileriz. Mersis: 0015001526400497 B001.

Öğrenci iseniz KuveytTürk öneriyorum. Çok güzel kampanyaları var. Onun dışında Garanti veya İş Bankası taksitte güzel imkanlar sunuyor. Genel olarak zaten 25 yaş altı iseniz genç Kart veriyorlar. Her türlü kampanyalar güzel oluyor. İlk kez alacaksanız bu arada limitinin yüksek olmayabilir birkaç ay kullanıp findeks puanınızı arttirirsaniz eğer daha yüksek limitler gelecektir.
Bende aidatsiz world eco kart düşünüyorum çevremden de öneren oldu onun ne gibi eksileri var? Çoğu yer worlde taksit yaptığı için cazip geliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı