ASUS ROG STRIX Scar 15 G533ZM-ES93 alınırm mı?

statistic12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, altta bulunan laptop için birkaç sorum olacak ve olumsuz bulmanız halinde 35k skalasında laptop önerilerinizi bekliyorum.
-Öncelik us klavye olması beni yazılımsal, uyumluluk konularında etkiler mi? Veya oyunlarda klavyedeki "," tuşu gidip "ş" basar mı?
-Ekran kartı iris ile paylaşımlı olması kötü mü?

Açıkçası Technopat'ı gezerken linkteki siteyi öğrendim ve bu laptop çok hoşuma gitti tek eksiği SSD'nin 1TB olmaması ve 2x8GB RAM olması 1x16 tercih ederdim ki sonradan ekleme yapabileyim.
Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler, iyi günler.

https://www.techmindbilisim.com/urun/asus-rog-strix-scar-15-g533zm-es93/

Beni en çok düşündüren nokta klavye oldu. Donanımsal olarak üst düzey zaten. Daha iyileştirilebilirdi. Bu biraz sizin düşüncenizle ve kullanım amacınızla da alakalı.

Merhaba arkadaşlar, altta bulunan laptop için birkaç sorum olacak ve olumsuz bulmanız halinde 35k skalasında laptop önerilerinizi bekliyorum.
-Öncelik us klavye olması beni yazılımsal, uyumluluk konularında etkiler mi? Veya oyunlarda klavyedeki "," tuşu gidip "ş" basar mı?
-Ekran kartı iris ile paylaşımlı olması kötü mü?

Açıkçası Technopat'ı gezerken linkteki siteyi öğrendim ve bu laptop çok hoşuma gitti tek eksiği SSD'nin 1TB olmaması ve 2x8GB RAM olması 1x16 tercih ederdim ki sonradan ekleme yapabileyim.
Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler, iyi günler.

https://www.techmindbilisim.com/urun/asus-rog-strix-scar-15-g533zm-es93/

Özellikle işlemciyle bir işin yoksa o işlemci o ekran kartına çok fazla dostum
3070 veya 3070 Ti'li çok daha uygun modeller var.

Hocam bende o siteden alacağım. Bende internette dolaşırken gördüm siteyi. Aynı model ile strix 15 arasında kaldım. Scarın işlemcisi intel. Fakat ssd 500gb. Siz bir karar verdiniz mi?
sitenin geneli rog öneriyor bende intelden vazgeçmiyorum diye bunu tercih ediyorum, diğer rog modelleri amd

Yeni konular

Geri
Yukarı