İnceleme ASUS ROG STRIX SCOPE RX EVA-02 Edition incelemesi

Kısa süreli bir Çin tatsızlığından sonra tasarım olarak oldukça beğendiğim bu klavyeye şans vermek istedim. İlk izlenimimi tek cümle ile açıklayacak olursam, bir klavye bu kadar mı güzel olur? Tuşlarının hissine ve sesine, tasarımına, ışıklarına, kablosunun rengine kadar beklentimin çok daha üzerinde çıktı. Klavye resmen ateş ediyor.

Dış kutusu ve kutu içeriğiyle başlarsam, dış kutusu hologramlı ve ön tarafta Asuka'nın görseli bulunuyor. Tasarımını oldukça hoş yapmışlar. Klavye siyah bir örtünün içerisinden çıkıyor, kablosu ise kutunun üst kısmına gizli. İçerisinden klavye, garanti belgesi, ROG çıkartmaları, 4 adet yedek tuş, tuş sökme apartı vb. çıkıyor.

20231228_190421.jpg

20231228_190712.jpg

20231228_190811.jpg

Klavyenin ışıkları ile beraber görüntüsü bu şekilde;

20231228_200544.jpg

20231228_191536.jpg

Yedek tuşların yakın görünümü.
20231228_191604.jpg

20231228_191554.jpg

6-7 senelik Razer Ornata maceramdan sonra gönül rahatlığıyla yerine koyabilecek daha iyi, daha güzel bir klavyeye geçme ihtiyacımı tam anlamıyla gidermiş oldum. Tabii ürün normal klavye fiyatlarının üzerinde lakin ASUS o farkın karşılığını verecek güzellikte bir klavye yapmış. Siz de 2024'e günler kala kendinizi şımartmak isterseniz bu klavyeye kesinlikle şans verebilirsiniz. Yalnızca 20 TL değerinde Steam hesabı olan bu fakir kardeşiniz de klavye ile farklı sorularınız varsa yanıtlayacaktır.

Güya Çin tatsızlığından sonra Armoury Crate ile hakiki tatlı sert uğraşmalar... müthiş ekipman bilgisi olan kino'nun eşsiz ve benzersiz yolu. :D

Neyse hayırlı olsun, güle güle kullanın :)

Sağolasın babayiğit, bizde ortam bu şekil.

wHQ5ZJR.jpeg

Güzel inceleme.
(Kendi kendime isyanım)
ASUS'cuyum flare 2 animate kullanıyorum fakat eleştirim neden tuşları küçük ya.. baktim bununda öyle. ASUS orijinal PBT ketçap aldım yok abi küçükler.

Yeni konular

Geri
Yukarı