ASUS ROG STRIX ve STRIX Scar arasındaki fark nedir?

Şimdi baktım Asus un sitesinden benim aldığım laptopdaki kodu yazınca driver için scar çıkmıyo G serisi çıkıyo anlaşılan baya hepsiburadayla karşılık tartışıcaz 😂😂

Şimdi baktım ASUS'un sitesinden benim aldığım laptopdaki kodu yazınca driver için Scar çıkmıyor g serisi çıkıyor anlaşılan bayağı Hepsiburada'yla karşılık tartışacağız 😂😂

Çıkıyordu hocam bende bir bakayim müsait olunca ama sanirsam pek fark etmez çünkü Scar serisi olunca pek bir şey değişmiyor sistem aynı sayılır ben ilk seferinde yanlış driveri kurdum bir sorun olmadı sanirsam hala o driveri kullanıyorum 😅

ekrandan soğutmasına hoparlörlerine kadar baya farkı mevcut ya fiyatı görünce buna kaydım zaten normalde g serisi alacaktım zaten de bakalım nolcak görcez 😂

Ekrandan soğutmasına hoparlörlerine kadar bayağı farkı mevcut ya fiyatı görünce buna kaydım zaten normalde g serisi alacaktım zaten de bakalım ne olacak göreceğiz 😂

Bende G18 Scar almayi cok istedim ama benim aldigim vakitte fiyatlar cok karisikti ve 4080'li Scar modeli yoktu bende bunu tercih ettim cunku Scar dedigin vakit arada 40-60bin TL fiyat bandi oynuyordu param buna yetti bunu aldim tabii ki ikisi de çok iyi sadece Scar biraz premium oldugu icin pahali oluyor.

@Umeyr Mızırak kardo düşündüğümüz gibi g serisi yollamışlar bana özellikle Scar olacağını telefonla da teyit ettim ama g serisi yollanmış ne yapmam lazım şimdi.

Hocam iade et derim çoğu bilgisayarcı G18 ile G18 Scar farkını bilmiyor bu sebeple yanlislik oluyor internetten fiyatlarını kontrol et cunku benim elimdekinin fiyatı zaten 120-130k araligindaydi.

@Umeyr Mızırak kardo düşündüğümüz gibi g serisi yollamışlar bana özellikle Scar olacağını telefonla da teyit ettim ama g serisi yollanmış ne yapmam lazım şimdi.

Eger benimkinin fiyatı da 120k ya kadar geldi ise normal hocam benim ilk dediğim olaya varıyoruz 4080'li G18 Scar yok piyasada 4090 olması lazım Scar'ların geneli böyle.

Hocam istersen iade et burada 104bin TL görünüyor benimkinin aynısı illa Scar oldun dersen bir 150bin TL'yi gözden çıkarman lazim gibihttps://app.hb.biz/uukyktThUyod

Son düzenleme:
Senin attığın linkteki 13. Nesil olan hocam benim aldığım 14. Nesil başka bi satıca da mevcut scar versiyonu 14. Nesil olanın 4080 li versiyonu ama orda da şöyle bi durum var 32 ram 2 tb ssd mevcut. Görüştüm hepsiburadayla yardımcı olacaklarını söylediler farklı satıcıda varsa fiyat farkını da kaldıracaklarını söylediler ama bakalım süreç nasıl işleyecek göreceğiz gerekli talepleri oluşturdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı