ASUS ROG STRIX ve STRIX Scar arasındaki fark nedir?

Senin attığın linkteki 13. nesil olan hocam benim aldığım 14. nesil başka bir satıca da mevcut Scar versiyonu 14. nesil olanın 4080'li versiyonu ama orada da şöyle bir durum var 32 RAM 2 TB SSD mevcut. Görüştüm Hepsiburada'yla yardımcı olacaklarını söylediler farklı satıcıda varsa fiyat farkını da kaldıracaklarını söylediler ama bakalım süreç nasıl işleyecek göreceğiz gerekli talepleri oluşturdum.

Tamamdir hocam 14. nesilse güzel bende fazla paraya aldın sanmıştım inşallah süreç iyi işler.

120k g18 e vereceginize 150-160k verip Scar olani alin. Malzeme kalitesi, hoparlorunden ekranina touchpadine kadar her seyi daha kaliteli olur. 120 yi veren adam biraz daha koyup 150 de verir bence.

120 benim vereceğim maksimumdu zaten de scar olanı ile değiştireceğini söylüyor Hepsiburada bakalım ne olacak bende bilmiyorum 4080 li scar ams

@Umeyr Mızırak ürünü iade ettim değişim olmadı para iadesi yaptılar %5 zamla 4090 lı Scar aldım 13. Nesil işlemcili yardımcı olacağız dediler ama talep açtım arayacaklarmış bi daha 134 bine aldım kardo

Son düzenleme:
120 benim vereceğim maksimumdu zaten de Scar olanı ile değiştireceğini söylüyor Hepsiburada bakalım ne olacak bende bilmiyorum 4080'li Scar ams.

@Umeyr Mızırak ürünü iade ettim değişim olmadı para iadesi yaptılar %5 zamla 4090'lı Scar aldım 13. nesil işlemcili yardımcı olacağız dediler ama talep açtım arayacaklarmış bir daha 134 bine aldım kardo.

Hayırlı olsun kardeşim sen 4080 ararken 4090 nasip olmuş güle gule kullan.

Geri
Yukarı