ASUS ROG Strix X570-E Sistem Kapalıyken USB'ler Çalışıyor

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
BIOS'dan hangi ayarı kapatmalıyım yardımcı olur musunuz? Son sürüm BIOS kullanıyorum sistem kapattığımda klavye ışığı ve takılı olan tüm cihazların ışıkları açık kalıyor.

BIOS'dan hangi ayarı kapatmalıyım yardımcı olur musunuz? Son sürüm BIOS kullanıyorum sistem kapattığımda klavye ışığı ve takılı olan tüm cihazların ışıkları açık kalıyor.
Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorunu yaşıyorum. Bilgisayar kapalıyken mousea basınca ışığı yanıyor. Çözemedim bir türlü.

Konuyu hortlatıcam çözebildiniz mi hocam bende aynı sorunla uğraşıyorum ?

BIOS'a gerek yok galiba. Güç Seçenekleri-Güç Dügmelerinin Yapacaklarını Seçin-Şu anda Kullanılmayan Ayarları Değiştir-Hızlı Başlatmayı Aç kısmından tiki kaldırırsanız çözülüyordu galiba.

BIOS'a gerek yok galiba. Güç Seçenekleri-Güç Dügmelerinin Yapacaklarını Seçin-Şu anda Kullanılmayan Ayarları Değiştir-Hızlı Başlatmayı Aç kısmından tiki kaldırırsanız çözülüyordu galiba.
Denedim hocam ama gene aynı oluyor mağlesef o ayar işlemiyor bende

Bu konuya bir bakın isterseniz. Işinize yarayabilir.
Denedim hocam ama gene aynı oluyor mağlesef o ayar işlemiyor bende

Bu konuya bir bakın isterseniz. Işinize yarayabilir.
Hocam mağlesef baktım ama ErP yi bulamadım mağlesef
Konu açmış bulunmaktayım resimde attım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı