ASUS ROG STRIX Z390-F i7 9700K 5.0 GHz stabil OC ayarları

• Konuyu başlatan Gereksiz üye 276577
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B
G

Gereksiz üye 276577

Ziyaretçi
ASUS ROG STRIX Z390-F i7 9700K 5.0 GHz stabil OC ayarları isteyen yapabilir.

Sıvı sogutma markası.
Cooler Master Masterliquid 240L.

Strest testleri sonrası.

BIOS 1401.

Oyun testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm fanlar stock da yapılmıştır tam güc falan verilmemiştir rahat olabilirsiniz.
detay yetersiz ise benzer bi oc var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel OC zaten bu işlemciler koklayarak 5.00'a ulaşıyor bilmeyenler için voltaj değeri vs. referans olabilir tabii her sistemde aynı voltajla çalışmaz ama deneme yanılma ile bulunur yine. Konu dışı olacak hocam ama PUBG için ya mouseun bozuk ya elin titriyor ya da çok yüksek DPI oynuyorsun. Spray atarken mouse sağa sola titriyor muhtemelen yüksek DPI'dan dolayı.

Dpi yüksek kullandıgım dogru mausun bozuklugundan deil daha hassas olmasından o titreme bazen elim titriyor 2500dpi ve tüm ayarlar 39 da kullanıyorum windows maus ayarıda hızlıda
tavsiyen varsa deneye bilirim konu dışı gerçi ama mihrain felan 800 dpi oynuyormuş hiç inanmıyorum bu arada :D

@Silinen üye Hahahah belli dostum fazla DPI olduğu. Ben de 800 DPI oynuyorum PUBG'yi. Oyun içi genel hassasiyetim ise 32'de. Dikey hassasiyetim de 1.22. Windows fare ayarları varsayılanda. En iyi ayarlar benim oyunuma göre böyle. Bence siz de düşürün tabii birden 800'e düşürmek olmaz ama en azından 1500 vs. gibi.

zor iş be ustat denetim dpi düşükte kolum yoruluyor ben bilek oyuncusuyum :S
800dpi cidden oynayabiliyorsan helal olsun
dışarı cıkmıştımda gelene kadar bi test daha yapmıştım

kesinlikle stabil voltaj düşürmek isteyen varsa daha yüksek degerlere cıkan felan olursa paylaşırsa sevinirim ben ugraşmıcam :D
tam net dereceleri daha iyi daha stabil overclock
alıntı deildir bana ait

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı