ASUS ROG vs HP Omen

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buraya mı baktınız?

Bu incelemede 95 derece sadece anlık olduğunu gördüm. Sıkıntı değil yani.
Evet buradan bakmıştım. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için o zaman ben Hp omen i kaçırmayayım. Önerilerde herkes onu alın demiş ram i de sonradan değiştiririm.
@Average Turko Hocam bir arkadaşım bunu da önerdi ekran kartı düşük biraz ama Msı olması uzun ömürlü olur mu yoksa yine de omen mi tercih etmeliyim sizce ? karar veremedim bir türlü ?

Son düzenleme:
Evet buradan bakmıştım. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için o zaman ben Hp omen i kaçırmayayım. Önerilerde herkes onu alın demiş ram i de sonradan değiştiririm.
@Average Turko Hocam bir arkadaşım bunu da önerdi ekran kartı düşük biraz ama Msı olması uzun ömürlü olur mu yoksa yine de omen mi tercih etmeliyim sizce ? karar veremedim bir türlü ?
Hocam link atmamışsınız.
Yinede Omen diyorum ama :D Uzun ömürlü olsun diye ekran kartını kısmak biraz garip olur :)

Hocam link atmamışsınız.
Yinede Omen diyorum ama :D Uzun ömürlü olsun diye ekran kartını kısmak biraz garip olur :)
:D Kusura bakmayın kafa kalmamış sabahta beri laptop bak bak Hp yi alıyorum şuan çok oyun oynayan biri değilim arada sırada oynuyorum yazılım ve programlama için kullanmayı düşünüyorum 5- 6 sene götürsün yeter

HP Omen'i alın sonra bana yazın. o 90-95 dereceleri 80 lere indireceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı