ASUS ROG Zephyrus G15 alınır mı?

Bütçe
15000-18000 TL

Salih.48

Femtopat
Daha fazla  
Ben yazılım ve oyun için laptop almayı planlıyorum. Seyahat ettiğim için masaüstü bana uygun değil. Aldığım laptop beni 5 sene rahat götürsün ve servisle uğraştırmasın. Bu nedenle https://www.bestbuy.com/site/asus-r...pse-grey-eclipse-grey/6448848.p?skuId=6448848
Bu modeli seçtim. Öncelikle bu modelde sıkıntı var mıdır? Kullanan kişi varsa yorumunu isterim. Önereceğiniz model varsa ona da bakabilirim. Ayrıca yurt dışından alabilirim. Türkiye fiyatları çok hoş değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yazılım ve oyun için laptop almayı planlıyorum. Seyahat ettiğim için masaüstü bana uygun değil. Aldığım laptop beni 5 sene rahat götürsün ve servisle uğraştırmasın. Bu nedenle https://www.bestbuy.com/site/asus-r...pse-grey-eclipse-grey/6448848.p?skuId=6448848
Bu modeli seçtim. Öncelikle bu modelde sıkıntı var mıdır? Kullanan kişi varsa yorumunu isterim. Önereceğiniz model varsa ona da bakabilirim. Ayrıca yurt dışından alabilirim. Türkiye fiyatları çok hoş değil.

Yaşadığınız ülke ve eyalet nedir? Benim bilgisayarımdan önerebilirim. 800 dolara aldım.

Tam 2150 dolara Legion 5 Pro var. Oyun performansı olarak attığınız modelden iyidir ama sizinkisinin de işlemcisi daha iyi.

Son düzenleme:
Link atabilir misiniz acaba?
Yaşadığınız ülke ve eyalet nedir? Benim bilgisayarımdan önerebilirim. 800 dolara aldım.
Türkiye de yaşıyorum ama yurtdışnda akrabalarım var. O sayede alacağım.

Link atabilir misiniz acaba?

Onlar mı getirecek yoksa kargolatacak mısınız?

Onlar mı getirecek yoksa kargolatacak mısınız?
Onlar getireceği için bu modeli galiba eleyeceğim. Ayrıca garanti hakkında Asus global garanti diye birşey duydum bilgisi olan var mı ?

@Salih. 48.

ASUS'un 1 sene global garantisi var. Lenovo'yu yine onlar alabilir sıkıntı yok ama garanti yok diye biliyorum.

Ben MSI da global garanti var diye biliyorum ASUS yurt dışındaki ürünü bile tamir etmiyor diye biliyorum bu konuyada @Radeon RX 5500M hocamı çağırayım fiyatını bilmiyorum ama the11 3070 GP66 öneririm veya ge66.

@Salih. 48.

Ben MSI da global garanti var diye biliyorum ASUS yurt dışındaki ürünü bile tamir etmiyor diye biliyorum bu konuyada @Radeon RX 5500M hocamı çağrıyım fiyatını bilmiyorum ama the11 3070 GP66 öneririm veya ge66.
Yurtdışı imkanı varsa gp66 alınmaz bana kalırsa. Ge66 gayet güzel ama legion 5pro asus ve msinin birçok 3080ninden üstün.

Geri
Yukarı