ASUS ROG Zephyrus G15 alınır mı?

Bütçe
15000-18000 TL
Kusura bakmayın geç döndüm. Vergi dahil değildir. Msı 2k ekran olması önemli 3070 bir laptop bakıyorum. Yaklaşık 2000 dolar civarında. Bütçem zaten ona tekabül ediyor.
@Ramazan Ö birşeyler bulabildiniz mi acaba. Ben msı gs76 modeline baktım ve hoşuma gitti. Bu da linki

Son düzenleme:
Gün içinde pek vaktim olmadığı için araştıramamıştım hocam. Attığınız linkteki ürün kaliteli bir ürün ama biraz ince. Ayrıca şu an satışta gözükmüyor. Onun dışında isteklerinize uyuyor gibi, alınabilir bir ürün.

Gün içinde pek vaktim olmadığı için araştıramamıştım hocam. Attığınız linkteki ürün kaliteli bir ürün ama biraz ince. Ayrıca şu an satışta gözükmüyor. Onun dışında isteklerinize uyuyor gibi, alınabilir bir ürün.
Teşekkürler ben yorumunuzu merak ettim. Baya bir tecrübeli birine benziyorsunuz. Ayrıca ince olması benim işime gelir. Performansa etkisi de aşırı değil.

Teşekkürler ben yorumunuzu merak ettim. Bayağı bir tecrübeli birine benziyorsunuz.
Estağfurullah hocam.

Buradan istediğiniz laptopları alabileceğiniz yerleri ilgili işlemleri yaparak bulabilirsiniz. Ben detaylı bakamadım.
Şuradan da gidebilirsiniz:
x1.png

Ben bütçenizi aşan ama isteklerinizi karşılayan bir laptop bulabildim. Ne de olsa bir yakınınız getirecek sanırsam. Oradaki mağazalarda daha uygun fiyata bulunabileceklerini düşünüyorum.

Estağfurullah hocam.

Buradan istediğiniz laptopları alabileceğiniz yerleri ilgili işlemleri yaparak bulabilirsiniz. Ben detaylı bakamadım.
Şuradan da gidebilirsiniz:

Ben bütçenizi aşan ama isteklerinizi karşılayan bir laptop bulabildim. Ne de olsa bir yakınınız getirecek sanırsam. Oradaki mağazalarda daha uygun fiyata bulunabileceklerini düşünüyorum.

Sağolun ama gs76 modeli stoğa gelirsen en iyi seçenek gibi. Konuya dahil olan herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı