ASUS ROG Zephyrus G15 vs ROG STRIX G15

@Uton hocamda bende aynı cihazı kullanıyoruz. Güzel model ama bütçe varken şuna bakın derim. https://www.akakce.com/laptop-noteb...6-fhd-144hz-w11h-notebook-fiyati,1337238.html
Ek olarak dikkatli olun, bir arkadaş aldı şu an batarya performansı gibi sorunlarla uğraşıyor. İncelemeniz için konuyu bırakıyorum. 35000TL laptop önerisi. Ek olarak @Uton hocam bu paylaştığınız sıcaklık değerleri görev yönetici'nin mi, Armoury Crate'in mi?
Armoury'nin hocam, görev yöneticisinden de tekrar bakarım fakat hangisi en doğru sonucu veriyor hiç bilmiyorum.

Armoury'nin hocam, Görev Yöneticisi'nden de tekrar bakarım fakat hangisi en doğru sonucu veriyor hiç bilmiyorum.

Armoury Crate'in ki saçmalıyor hocam bence. Bende de Turbo fan modunda oyunlar 80-86 arası oluyor. Alt+Tab yapıp Armoury Crate'e geçtiğim zaman anında 5-6 derece sıcaklık iniyor altında laptop soğutucu da var, garip.

Armoury Crate'in ki saçmalıyor hocam bence. Bende de Turbo fan modunda oyunlar 80-86 arası oluyor. Alt+Tab yapıp Armoury Crate'e geçtiğim zaman anında 5-6 derece sıcaklık iniyor altında laptop soğutucu da var, garip.
Bugün görev yöneticisinden bakıp tekrar söyleyeceğim hocam sıcaklığı, ama soğutucuyu çalıştırınca cihazın daha çok ısındığını görmüştüm bir yerde yanlış hatırlıyor olabilirim tekrar ona da bakacağım.

Hocam ben de almayı düşünüyorum, biri sıkıntıları olmasa çok güzel diyor biri Legion 5 diyor biri Aorus diyor. İlk gördüğümde emindim almaya yaklaştıkça kafam karışıyor. 😀
Sıkıntıları olmasa güzel cihaz ama ben bunu aldığımda Legion 5 daha pahalıydı, eğer bütçem varsa şimdi olsa gider Legion 5 alırdım.

@Uton hocamda bende aynı cihazı kullanıyoruz. Güzel model ama bütçe varken şuna bakın derim. https://www.akakce.com/laptop-noteb...6-fhd-144hz-w11h-notebook-fiyati,1337238.html
Ek olarak dikkatli olun, bir arkadaş aldı şu an batarya performansı gibi sorunlarla uğraşıyor. İncelemeniz için konuyu bırakıyorum. 35000TL laptop önerisi. Ek olarak @Uton hocam bu paylaştığınız sıcaklık değerleri görev yönetici'nin mi, Armoury Crate'in mi?
Marka takıntısı mı bilmiyorum ama gigabyte'ın laptopunu çok duymadım. Pek yanaşasım gelmiyor.

@Uton yurt dışından bakıyor olmasam Legion sıcak bakabilirdim. Bir de RAM değiştirmek gerekiyor diye söyleniyor Legion için. Aorus'u ilk defa bu konuda duydum. Muhtemelen sorunu olmaması için dua edip ROG alacağım. 😁

@Burak Emir ER ROG adının marka takıntısı illa ki vardır ama Aorus'un da yabana atılacak bir ürün olduğunu sanmıyorum. 😁

Marka takıntısı mı bilmiyorum ama Gigabyte'ın laptopunu çok duymadım. Pek yanaşasım gelmiyor.

Monster Notebook gibiler. Kasalara istedikleri özellikleri koydurup logo basıyorlar benim bildiğim. (Yanlış bilgi vermiş olmayayım, teyit ederseniz sevinirim.)

Geri
Yukarı