ASUS ROG Zephyrus G16 nasıldır?

ASUS ROG Zephyrus G16 2023 kullanıp görüşlerini belirtebilecek biri var mı acaba?
Selamlar,
Bende ki cihaz ASUS - ROG Zephyrus G16 Intel 13th Gen Core i7 GeForce RTX 4060.
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, ben gayet memnunum. Öyle çokta bir program kullandığım söylenemez gerçi, oyun için almıştım oynadığım oyunda cs2 şimdilik. Oyunu üst kalitede oynadığımda fanlar devreye giriyor ısınma illaki oluyor ama fanlar görevini gayet iyi yapıyor. Fanların sesi biraz artıyor ama soğutma görevini iyi yapıyor. Eğer ki fan sesi rahatsız ederse Turbo boostu kapatabilirsin ben kapatıyorum.(buna bağlı olarak oyunlarda fps düşüşü olur).
Hem sıcaklık hemde fan sesi ciddi derecede azalıyor. Tabi bu söylediğim sadece oyun oynarken o da yüksek özellikte oynamak istersen yaşanan bir durum. Zaten laptop da armoury crate diye bir program var oradan fan sesi, performans ayarları her şeyi ayarlayabilirsin. Ben sıcaklık olarak maks. 75 dereceyi gördüm. Genel olarak bu şekilde aktarabileceklerim.

Selam,
Bende ki cihaz ASUS - ROG Zephyrus G16 Intel 13th gen Core i7 GeForce RTX 4060.
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, ben gayet memnunum. Öyle çok da bir program kullandığım söylenemez gerçi, oyun için almıştım oynadığım oyunda CS2 şimdilik. Oyunu üst kalitede oynadığımda fanlar devreye giriyor ısınma illaki oluyor ama fanlar görevini gayet iyi yapıyor. Fanların sesi biraz artıyor ama soğutma görevini iyi yapıyor. Eğer ki fan sesi rahatsız ederse Turbo Boost'u kapatabilirsin ben kapatıyorum.(buna bağlı olarak oyunlarda FPS düşüşü olur).
Hem sıcaklık hem de fan sesi ciddi derecede azalıyor. Tabii bu söylediğim sadece oyun oynarken o da yüksek özellikte oynamak istersen yaşanan bir durum. Zaten laptop da Armoury Crate diye bir program var oradan fan sesi, performans ayarları her şeyi ayarlayabilirsin. Ben sıcaklık olarak maksimum 75 dereceyi gördüm. Genel olarak bu şekilde aktarabileceklerim.

Bende aynı laptopu almayı düşünüyorum fakat sadece RTX 4050'li modelini bulabildim. Sen RTX 4060'lı modeli nereden aldın?

Yeni konular

Geri
Yukarı