ASUS ROG Zephyrus GA503RM-HQ122 vs Lenovo Legion 5

6800HS daha iyi birçok kaynaktan ve testlerdende bakabilirsin. R7 6800HS i7 12700h ile arasında %10-15'lik bir fark var.

6800HS oyunlarda i5 12500H'a bile çok rahat geçilen bir işlemci. Siz bence 6800h ile karıştırıyorsunuz. HS daha düşük değerlere çıkabildiği için daha güçsüz bir model çünkü güç verimliliğine önem verilmiş. 6800h ile i5 12500h bile kafa kafaya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum 6800HS çok daha iyi bir kere Lenovo ile ROG karşılaştırıyoruz :D

Yazdığım mesajları tekrar oku bakalım hangisini önermişim.

6800HS oyunlarda i5 12500H'a bile çok rahat geçilen bir işlemci. Siz bence 6800h ile karıştırıyorsunuz. HS daha düşük değerlere çıkabildiği için daha güçsüz bir model çünkü güç verimliliğine önem verilmiş. 6800h ile i5 12500h bile kafa kafaya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ne yani 10fps için adam gidip lenovomu alsın yoksa ROG mu :D tabiiki 6800HS ROG dostlar.

Ortaya söylüyorum.

Hocam siz bakmayın buna sadece elinde bu model var diye övüyor HS düşük güç tüketimli model 6800h olsa bir tık güçlü derdim ama 6800HS daha güçsüz. Tabii bu 6800HS almayın demek olmuyor bence 6800HS'li model daha mantıklı.

6800HS daha güçlü ve daha az güç tükenten bir model. Sadace elimde bu bilgisayar olduğunu düşünmen garip. Satın almadan önce ikisni de görüp kullandım. Renderlarda çok net bir süre farkı var.

Oyun videosu attığın için sağ ol. 12. nesil i5 ile 11. nesil i7 karşılaştırıyorsun. İkisi oyunlarda neredeyse aynı performansı sunuyor zaten.

Ne yani 10FPS için adam gidip lenovomu alsın yoksa ROG mu :D tabii ki 6800HS ROG dostlar.

Ortaya söylüyorum.

Sen bir git mesajlarımı tekrar oku bakalım hangisini önermişim. Zephyrus'u almak daha mantıklı diye eleştirmemenin neresi mantıksız. Zaten işlemcinin verdiği FPS dışında güç verimliliği ve sıcaklık gibi konularda daha Zephyrus daha iyi.

Geri
Yukarı