ASUS ROG Zephyrus GA503RM-HQ122 vs Lenovo Legion 5

Sen bir git mesajlarımı tekrar oku bakalım hangisini önermişim. Zephyrus'u almak daha mantıklı diye eleştirmemenin neresi mantıksız. Zaten işlemcinin verdiği FPS dışında güç verimliliği ve sıcaklık gibi konularda daha Zephyrus daha iyi.

Tam okumadım kusuruma bakma, Zephyrus alsın diyoruz zaten hep beraber Lenovo ile ROG karşılaştırmak le cola ile Coca-Cola karşılaştırmak gibi :D

Hocam ortaya yazacağım oyun anlamında hangi işlemci daha iyidir ben render ve yazılım işlerimden anlamam.

Hocam 11800h daha iyidir ama 3-5 FPS için Lenovo almaya değmez 6800HS'li model kesinlikle daha iyidir. ASUS'un yeni yazılımlarını bilmiyorum. İşlemciyi 45W yapabilirseniz zaten 6800HS 11800H'ı geçer.

Hocam ortaya yazacağım oyun anlamında hangi işlemci daha iyidir ben render ve yazılım işlerimden anlamam.
ikisi de kafa kafaya lakin 6000 serisi çok daha yeni çok daha verimli 11800h 1.5 yıl önce çıktı 6800hs daha bu sene çıktı. Oyun performansında az güç tüketmesi pek bir şey ifade etmiyor ki tek çekirdekte normal H ile aynı güçtü çok çekirdekte bir tık geriye düşüyor ama watt başına daha verimli.

Yeni konular

Geri
Yukarı