ASUS RTX 2060 6G EVO vs ROG STRIX RX5600 XT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar herkesten özür dilerim, RX 5600 XT daha iyiymiş ben salakmışım çünkü DLSS özelliğini geçen konularda sıvazlayanlar bu konuda aşağılıyor konu kilitlenirse iyi olur linçleneceğim sebepsiz yere ve kavga çıkacak. Analar bacılar ortaya dökülmeden bence bu konu kilitlenilmeli.

Arkadaşlar herkesten özür dilerim, RX 5600 XT daha iyiymiş ben salakmışım çünkü DLSS özelliğini geçen konularda sıvazlayanlar bu konuda aşağılıyor konu kilitlenirse iyi olur linçleneceğim sebepsiz yere ve kavga çıkacak. Analar bacılar ortaya dökülmeden bence bu konu kilitlenilmeli.

Zaten RT özelliği 2060 için tam oturmuş gibi durmuyor daha bence.

@EZİC AJANI 2 gram bilgin var RTX DLSS başka bir şey bilmiyorsun :D. RTX desen 10 FPS Minecraft oynatacak düzeyde DLSS desen daha piyasadaki oyunların %20'sine ya hakim ya değil zaten 5600 XT'nin modeli de kalitesiz değil ve çok kaliteli bir model yani boş yapıyorsun. Gelip yazılımsal yazılımsal eline almışsın bir laf yazılımslar deyip duruyorsun. 5600 XT kullanan çoğu kişinin yazılımsal sorunu kalmadı.

Peki hocam size bir şey soruyorum, her şeyden özür dilerim. Bakın şöyle:

Şimdi NVIDIA'da RTX ve DLSS özelliği var ve yazılımsal sorun yok denecek kadar az, bu ok.

AMD'de ise daha fazla performans alacak ama yazılımsal sorunlar var. Ben ö yüzden diyorum bekle 3060v al, kavgaya gerek yok.
Önermiyoruz çünkü fiyatı inanılmaz derecede fazla. 4400 liraya 2060S alınıyordu. 5600 XT kullanıyorum ve şu ana kadar 1 kere yeşil ekran aldım. Kullanalı 4 ay olacak. Yazılımsal hatalar artık bozuk plak gibi böyle fanboyların tekrar edeceği şey oldu. DLSS teknolojisi büyük bir nimet lakin çoğu oyunda yok. Olduğu oyunlar zaten oyuncuların fazla FPS beklemeyeceği oyunlar çünkü hepsinde 60+ FPS veriyor kartlar, COD MW serisini saymıyorum. Ve aralarında çok büyük fiyat farkları varken bu kadar para verilecekse 3060 alınmalı. Lakin şimdi alacak ise 5600 XT daha iyi olacaktır çünkü saf performans olarak daha iyi. Ayrıca soğutma modeli üst seviye bir model.

Ben RX 5600 XT kullanıyorum ve eğer DLSS için RTX 2060 alacaksanız RX 5600 XT de ona karşılık AMD görüntü keskinleştirme var ve performans düşüşü görmedim kullanırken.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı