ASUS RX 580 sistem donup yeniden başlatılıyor

Acatay

Hectopat
Geçen de bu ekran kartıyla ilgili bir sorunumu dile getiren konu açmıştım. Sorun oyunlarda ana menülerde gelen cızırtıydı. Hadi dedim, nazardır dedim katlanırım cızırtıya dedim geçtim. Tekrar başka bir sorun çıktı, benim şansıma mıdır bilmiyorum. Bu sorun da bilgisayar bir anda donup yeniden başlatılıyor, buna da WattMan deniyormuş, Radeon bildirimlerinden baktım. Artık AMD ekran kartı almayacağım, sizi de yanlış yönlendirmek istemiyorum ama aldığımdan beri sorun çıkıyor. Bir de arkadaşlar ben bu sistemi zorunlu olarak Evkur adlı süper bir firmadan (!) aldım. Garantiye girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın kapakla üst kısmına bir bant yapıştırmışlar üstünde "EXA Kapak açıldığında sistem garantisi garanti dışı kalır. Parça garantisi devam eder." yazıyor. Ben kapağı açmadım ama bant kendiliğinden kalktı.
Parça garantisi devam ediyormuş ara sor müşteri hizmetlerine.

Geçen de bu ekran kartıyla ilgili bir sorunumu dile getiren konu açmıştım. Sorun oyunlarda ana menülerde gelen cızırtıydı. Hadi dedim, nazardır dedim katlanırım cızırtıya dedim geçtim. Tekrar başka bir sorun çıktı, benim şansıma mıdır bilmiyorum. Bu sorun da bilgisayar bir anda donup yeniden başlatılıyor, buna da WattMan deniyormuş, Radeon bildirimlerinden baktım. Artık AMD ekran kartı almayacağım, sizi de yanlış yönlendirmek istemiyorum ama aldığımdan beri sorun çıkıyor. Bir de arkadaşlar ben bu sistemi zorunlu olarak evkur adlı süper bir firmadan (!) Aldım. Garantiye girer mi?

Bak dostum AMD kart alınır sen insanları yanlış yönlendiriyorsun bende AMD RX570 kullanıyorum Gigabyte Aorus modelini Coil Whine yaşıyorum ancak ses bobinajdan dolayı olduğu için katlanıyorum rahatsız edici bir ses yok açıkcası WattMan tamamen senin bahtsızlığına her çıkan kartın 1'inde bile olsa WattMan nadir bir hatadır iade hakkını kullanıp yenisini alabilirsin bu sorununu çözecektir.

Bak dostum AMD kart alınır sen insanları yanlış yönlendiriyorsun bende AMD RX570 kullanıyorum Gigabyte Aorus modelini Coil Whine yaşıyorum ancak ses bobinajdan dolayı olduğu için katlanıyorum rahatsız edici bir ses yok açıkcası WattMan tamamen senin bahtsızlığına her çıkan kartın 1'inde bile olsa WattMan nadir bir hatadır iade hakkını kullanıp yenisini alabilirsin bu sorununu çözecektir.
Evkur yenisini verir mi bilmiyorum, aldığım kasa sitelerinden kaldırılalı çok oluyor. Bana verdikleri kasa sondu büyük ihtimal, hatta kendi kasaları değildi. Gamegarajdan aynısını toplayıp bana vermişler.
Hocam benim Rampage SN-R9 kulaklığımın bile 2 yıl garantisi var sistem almışsın. İlla birkaç yıl vardır garantisi.
2 yıl vardı herhalde.

Evkur yenisini verir mi bilmiyorum, aldığım kasa sitelerinden kaldırılalı çok oluyor. Bana verdikleri kasa sondu büyük ihtimal, hatta kendi kasaları değildi. GameGaraj'dan aynısını toplayıp bana vermişler.

2 Yıl vardı herhalde.

Kardeşim parasını vermişsin garantiside var affedersin zorla da olsa o kartı sana verecekler götür kasayı klavyeni aç orada kasayı hepsi görsün neymiş sorunu yapılmasını Emir et çık oradan bak bakalım neler olacak. Yazık günah yahu AMD kötülenecek bir marka değil sen aşırı bahtsız serisine gelmişsin WattMan çok nadir bir problem Power'dan alan gücü bobinlere aşırı yükleyip bobinlerini yakacak derecede karta yüklenen bir problem.

Kardeşim parasını vermişsin garantiside var affedersin zorla da olsa o kartı sana verecekler götür kasayı klavyeni aç orada kasayı hepsi görsün neymiş sorunu yapılmasını Emir et çık oradan bak bakalım neler olacak. Yazık günah yahu AMD kötülenecek bir marka değil sen aşırı bahtsız serisine gelmişsin WattMan çok nadir bir problem Power'dan alan gücü bobinlere aşırı yükleyip bobinlerini yakacak derecede karta yüklenen bir problem.
Wattman de var Choil Whine da var. Acayip şanssızım ya.
Yakar derken kapatayım mı bilgisayarı ben?

Yeni konular

Geri
Yukarı