Asus Strix RX480 Radeon Wattman Hatası

Hocam hala aynı sıkıntı var ama öncekine göre daha az rastlıyorum. Önceden ortalama günde 7-8 defa yaşarken format sonrası günde 1-2 ya oluyor ya olmuyor. Ama eminim ki yazılımsal bir sıkıntı.
Bak tekrar söylüyorum, kullanıcı hatası olacak bir duruma düşmeden iade edin. Strix 480 kartları sorunlu. Ya MSI 580 8 GB alın, ya da herhangi bir GTX 1060 6 GB.
Ayrıca neden çile çekiyorsunuz? O kadar güçlü kartınız var kullanamıyorsunuz, ben de yaşadım ondan anlıyorum çok can sıkıcı bir olay.

Bak tekrar söylüyorum, kullanıcı hatası olacak bir duruma düşmeden iade edin. Strix 480 kartları sorunlu. Ya MSI 580 8 GB alın, ya da herhangi bir GTX 1060 6 GB.
Ayrıca neden çile çekiyorsunuz? O kadar güçlü kartınız var kullanamıyorsunuz, ben de yaşadım ondan anlıyorum çok can sıkıcı bir olay.

Hocam bu sıkıntı RX serilerinde çıkıyor. AMD yazılımından kaynaklı diyor bir çok yabancı site. Arkadaşın 580 modelinde de aynı sıkıntı var. MSI RX 580 yerine dediğiniz gibi GTX 1060 almak daha mantıklı olacak gibi duruyor. Şu an şehir dışında olmasaydım iade edecektim zaten.

Asus Strix RX 580 8GB'yi bizzat kullandım, hiçbir sürümde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ne yeniden başlatma, ne Wattman hatası, ne de çökmeler. Kronik olan sorun Strix RX 480 modelinde. Diğerlerinde sıkıntı olabilir elbette ama bu kronik bir sorun.

Asus Strix RX 580 8GB'yi bizzat kullandım, hiçbir sürümde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ne yeniden başlatma, ne Wattman hatası, ne de çökmeler. Kronik olan sorun Strix RX 480 modelinde. Diğerlerinde sıkıntı olabilir elbette ama bu kronik bir sorun.

Hocam RX 580 serisinde de yaşayanlar var. Sizin yaşamamanız sorun olmadığı anlamına gelmez. Çoğu teknoloji sitesi yazılımsal olduğu kanısında. Ama tabii ki net bir şey yok. Sorun yaşamayanlar ki ben de dahil yeni sürüm güncellemesinden sonra sıkıntıyı yaşamaya başladım. Bu kadar insanın sürüm güncelledikten sonra bu sorunu yaşaması tesadüf değil ya ?

Arkadaşlar birisi daha 3 haftalık olan GIGABYTE GTX 1060 ile takas yapmak istiyor ? Sizce mantıklı bir takas olur mu ? Benim tek takıldığım GTX 1060'ın 6 GB olması.

6 GB olması neden kafanıza takıldı? Anlamadım. O kartın en iyi sürümü o sürüm. Diğerlerini almak tabiri caizse aptallık olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı