ASUS TUF 1660S'da 0 DB teknolojisi var mı?

Kendi sitesinde ben öyle bir şey göremedim.

0 DB'den kastınız fanların belirli bir sıcaklıkta çalışmayı durdurması mı? Evet vardır. Her yeni nesil kartta oluyor bu özellik.
Şimdi araştırdım. Sanırım böyle bir özellik yok. Neden böyle bir karta böyle bir özellik koymamışlar ki?

0 DB özelliği bende de olan Dual serisinde var.

0 Db'den kastınız fanların belirli bir sıcaklıkta çalışmayı durdurması mı? Evet vardır. Her yeni nesil kartta oluyor bu özellik.
Şimdi araştırdım. Sanırım böyle bir özellik yok. Neden böyle bir karta böyle bir özellik koymamışlar ki?

Mesajlarınız üzerine çizgi koymamanızı rica ediyorum. Adı üstünde TUF serisi ekran kartı, soğutmak için üretilmiş.

Adı üstünde TUF serisi ekran kartı, soğutmak için üretilmiş.
TUF kartların soğutması pek iyi değil. Hele ilk çıkanların üstüne bakır tava atsanız hem karnınız doyar hem kart soğur.

asdasfasd.jpg

Resmen İntel'in stok soğutucusu gibi, biraz bakır var o kadar. Düzelttiler ama kimse TUF kartı tercih etmiyor. 3. veya 4. sırada oluyor.

TUF kartların soğutması pek iyi değil. Hele ilk çıkanların üstüne bakır tava atsanız hem karnınız doyar hem kart soğur.

Eki Görüntüle 729208

Resmen Intel'in stok soğutucusu gibi, biraz bakır var o kadar. Düzelttiler ama kimse TUF kartı tercih etmiyor. 3. veya 4. sırada oluyor.

Dostum ASUS TUF 1660 Super versiyonunu kullanıyorum böyle değil içi bu attığın kart sorunlu çıkan seri, 1660S çıktığında sorunsuz üretildi blok ve bakır ısı borusu var içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı