ASUS TUF 1660S'da 0 DB teknolojisi var mı?

TUF kartların soğutması pek iyi değil. Hele ilk çıkanların üstüne bakır tava atsanız hem karnınız doyar hem kart soğur.

Eki Görüntüle 729208

Resmen Intel'in stok soğutucusu gibi, biraz bakır var o kadar. Düzelttiler ama kimse TUF kartı tercih etmiyor. 3. veya 4. sırada oluyor.

ASUS'u TUF Gaming 1650 Super var overclock yaptım boşta değil 33 derece TUF serisinin soğutmasını nasıl kötülüyorsunuz anlamadım.

ASUS'u TUF Gaming 1650 Super var overclock yaptım boşta değil 33 derece TUF serisinin soğutmasını nasıl kötülüyorsunuz anlamadım.
Ben ilk çıkan seriyi kötüledim ve sonradan düzelttiklerini yazdım. Buna göre hala soğutmasının yetersiz olduğunu dile getirdim.

TUF isminin eski prestijine göre durum böyle.

Ben ilk çıkan seriyi kötüledim ve sonradan düzelttiklerini yazdım. Buna göre hala soğutmasının yetersiz olduğunu dile getirdim.

TUF isminin eski prestijine göre durum böyle.

Dostum 1660 Super serisinde böyle problem olmadı hiç ilk üretimde tüm hatalar giderilmiş şekilde çıktı süper serisi, senin attığın resim 1660 1660 Ti ve diğer versiyonları süper versiyonları hatasız çıktı.
Benim kartım gayet iyi soğutuyor bence TUF serisi soğutmada yeterli oldu(yeni kartlarında)
dostum fanlar 50 derecenin altında duruyor mu senin ?

Dostum 1660 Super serisinde böyle problem olmadı hiç ilk üretimde tüm hatalar giderilmiş şekilde çıktı süper serisi, senin attığın resim 1660 1660 Ti ve diğer versiyonları süper versiyonları hatasız çıktı.

Dostum fanlar 50 derecenin altında duruyor.

Dostum fanlar 50 derecenin altında duruyor mu senin?

Neden durmasın overclock yapma rağmen bilgisayar bayağı çalışıyor boşta değil 33 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı