ASUS TUF 1660S'da 0 DB teknolojisi var mı?

Hocam TUF serisinin (Evo olanlar değil) o özelliği yok kart yoksa çok ısınıyor bende 1660 Ti vardı bayağı araştırdıktan sonra öğrendim yükte 90 dereceleri görüyordu kart Evo değilse önermem o yüzden

Neden çizgi koymayacakmışım? ROG'da neden duruyor o zaman?

Çizgi koymamanızı okumak zorlaştığı için 'rica ettim'. ROG serisi ekran kartlarında olup da TUF serisi ekran kartlarında olmama sebebi soğutma performasını en yüksek düzeyde tutmak. 0DB teknolojisi istiyorsan ROG serisi ekran kartı alabilirsin.
Neden böyle bir özellik yok anlamıyorum zaten kart serin.

Daha da serinletmek için yok. 0DB teknolojisini istiyorsan başka bir kart alabilirsin.

Çizgi koymamanızı okumak zorlaştığı için 'rica ettim'. ROG serisi ekran kartlarında olup da TUF serisi ekran kartlarında olmama sebebi soğutma performasını en yüksek düzeyde tutmak. 0DB teknolojisi istiyorsan ROG serisi ekran kartı alabilirsin.
Ya kusura bakma da boştaki karttan ne performansı bekliyoruz?

TUF kartların soğutması pek iyi değil. Hele ilk çıkanların üstüne bakır tava atsanız hem karnınız doyar hem kart soğur.

Eki Görüntüle 729208

Resmen İntel'in stok soğutucusu gibi, biraz bakır var o kadar. Düzelttiler ama kimse TUF kartı tercih etmiyor. 3. veya 4. sırada oluyor.

İçini ilk kez gördüm bu ne rezaletmiş böyle. Turbox GT 730 gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı