ASUS TUF 3080 Ti oyunda 92 derece

Manuel çevirmeye calışın oda olmadı DDU ile yazılım kaldırıp tekrar kurdunuzmu bunu da yapmış iseniz garanti son çözüm.
Onların hiçbirini denemedim Manuel’i deneyeceğim

Asusun sitesinden canlı destek müşteri destek kısmından sorunu anlatın belki garantiye gerek kalmaz.
Canlı destekle de yarın iletişime geçeceğim bugün kapalıymış

Şimdi tekrar denedim ekran kartını biosda durmadan çalışıyor fanlar full aktif ama Windows açınca gidiyor oyunda da devreye girmiyor

Son düzenleme:
Onların hiçbirini denemedim Manuel'i deneyeceğim

Canlı destekle de yarın iletişime geçeceğim bugün kapalıymış

Şimdi tekrar denedim ekran kartını BIOS'da durmadan çalışıyor fanlar Full aktif ama Windows açınca gidiyor oyunda da devreye girmiyor

Zero fan mode aktiftir ve sıcaklık belli bir dereceyi geçince kendini aktif etmesi lazım bir uygulama falan Zero fan mode ayarının sıcaklık sınırını değiştirmiş olabilir 90 derece olana kadar çalışması lazım fan başlangıçta çalıştığını söylüyorsun yani bozuk da değil fanlar. 3. Taraf yazılım kullanıyorsanız uygulamayı sıfırlayın öyle deneyin fanların çalışma durumunu. Olmadı yarın sabah canlı desteğe yazarsın durumu onlar da yardımcı olur.

şu an hepsi çalışıyor driverleri sildim tekrar indirdim düzeldi fanlar da açılıyor sıcaklık 60 dereceyi geçmiyor ama yine reset attı kernel arızası verdi artık psudan şüpheleniyorum yada yine yazılımsal

Nvidia audioyuda kaldırdım aygıt yöneticisinden

Şu an hepsi çalışıyor sürücüleri sildim tekrar indirdim düzeldi fanlar da açılıyor sıcaklık 60 dereceyi geçmiyor ama yine reset attı kernel arızası verdi artık PSU'dan şüpheleniyorum ya da yine yazılımsal

NVIDIA audioyuda kaldırdım Aygıt Yöneticisi'nden

O zaman driverdan kaynaklıymış şu an çalışıyorsa sıkıntı yok. Kernel hatası da büyük ihtimalle dediğiniz gibi PSU'dan kaynaklı oluşan bir sorun olabilir.

Bugün çok uğraştım artık sorunun güç kaynağı olduğunu düşünüyorum yük altındayken reset atıyor w11 silip w10 kurdum driverleri tek tek indirdim msi afterburnerden izliyorum tüm sıcaklıklarım oyunda çok iyi buz gibi ama yine de kapanıyor ve occt power testinde 5 dakika olmadan kapanıyor

Geri
Yukarı