ASUS TUF A15 alınır mı?

ByMoToRisT

Picopat
Yer
Ankara & Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro A2289 (2020)
Intel i5-8257U
Intel Irıs Plus 645
16 GB Ram
256 GB Ssd
Meslek
Flutter Developer

Arkadaşlar daha önce hiç AMD işlemcili bir PC kullanmadım. Yazılım okuyorum, arada bir oyun da oynuyorum. Intel'e göre kullanımda bir farklılık olur mu? Bu PC'yi önerir misiniz? Ekran kartı kaç watt? Pili ne kadar gider?
RAM takviyesi garantiyi bozar mı?

Arkadaşlar daha önce hiç AMD işlemcili bir PC kullanmadım. Yazılım okuyorum, arada bir oyun da oynuyorum. Intel'e göre kullanımda bir farklılık olur mu? Bu PC'yi önerir misiniz? Ekran kartı kaç watt? Pili ne kadar gider?

Ekran kartı 140 watt MUX Switch mevcut alınır tavsiye ederim, RAM takviyesi garantiyi bozmaz.

İşlemcisi intelden bir tık geride diye biliyorum. Ama pil olarak daha uzun gidiyor. Normal kullanımda 3 4 saat filan. Eco modu ile 6 8 saat gidebiliyor. Ram takviyesi bozmuyor. 2022 modelini kullanıyorum öneririm memnun kalacağını düşünüyorum. Ama ram takviyesi yapmadan performansı düşük kalacaktır.

Ekran kartı 140 watt MUX Switch mevcut alınır tavsiye ederim, RAM takviyesi garantiyi bozmaz.
İşlemcisi intelden bir tık geride diye biliyorum. Ama pil olarak daha uzun gidiyor. Normal kullanımda 3 4 saat filan. Eco modu ile 6 8 saat gidebiliyor. Ram takviyesi bozmuyor. 2022 modelini kullanıyorum öneririm memnun kalacağını düşünüyorum. Ama ram takviyesi yapmadan performansı düşük kalacaktır.
Teşekkür ederim. Bütçeyi bu kadar çıkaramazsam bu linktekini önerir misiniz?

O laptop hakkında bilgim yok hocam. Ama asusun 4050 si 22 23k da satılmıştı diye biliyorum bi ara. Yani pahalı sanki biraz o attığınız model.

26 verilmez buna, 75 watt mux yok.

Bütçene en uygun 2 cihaz bunlar.

Son düzenleme:
Herkese çok teşekkür ederim. Bugün ya da yarın almaya gideceğim.

İlk seçimden önce aldım memnunum ama fanları sesli çalışıyor ve cihaz ısınıyor. Kasa kullanmaya alışkın olduğumdan bende sıkıntı çıkardı. Ama performansından memnunum.
Hocam ben de masaüstüne alışığım ısınma dediğiniz ne kadar ısınıyor yani 90 dereceleri çok görüyor mu

Geri
Yukarı