ASUS TUF A15 kronik Wi-Fi kartı problemi

Kasım 2023'te aynı cihazı aldım kasası yamuk geldi, neyse sonra servis değişim verdi yeni cihazı aldım bu sefer de Wi-Fi kartı bozuldu onu değiştiler sorun gitti. Sonra anakartı da değiştiler en son değişim verdi servis. Şimdi yeni cihazdan yazıyorum bu 2.değişim yani. Halen Wi-Fi kartı sorunlu. Araya bir duvar girince ping manyağı oluyosunuz. ASUS TUF almayın cidden servise 7 8 kere gittim yeni cihaz olduğu halde. Bir firma oyun bilgisayarına nasıl dandik Wi-Fi kartı koyar anlamak zor gerçekten. Artık yoruldum muhtemelen bende garantiyi takmayıp Wi-Fi kartını değiştireceğim ya da çözüm bulan varsa yardımcı olsun
Valla 10 gündür 1 kere koptu geldi bi, şu an bir süredir kopmuyor wifi, rahatsız ederse değişeceğim kartı. Önceden her gün fix kopuyordu oyunlarda donuyordu vs.

Valla 10 gündür 1 kere koptu geldi bi, şu an bir süredir kopmuyor wifi, rahatsız ederse değişeceğim kartı. Önceden her gün fix kopuyordu oyunlarda donuyordu vs.
değişik ya gerçekten. Bide ben mesela cs2 de 88-90 derece falan görüyorum yani sıfır pc daha. Alışma süreci falan mı var pclerde anlamadım öncekilerde bu kadar olmuyodu

değişik ya gerçekten. Bide ben mesela cs2 de 88-90 derece falan görüyorum yani sıfır pc daha. Alışma süreci falan mı var pclerde anlamadım öncekilerde bu kadar olmuyodu
Ben soğutucu alacağım güzel bir tane, cihazı kullanırken alttan hava almıyorsa soğutucu veya ek parça koyup cihazın altını kaldırıp alttan hava sirkülasyonu sağlanması gerekli. 8-9 Derece fark edebilir, Oyunlarda ısındığını hissettiğinde armory'den silentten performanceye alırsın, ısıyı yaymayı düzeltiyor hava almaya başlıyor cihaz

Değişik ya gerçekten. Bir de ben mesela CS2 de 88-90 derece falan görüyorum yani sıfır PC daha. Alışma süreci falan mı var PC'lerde anlamadım öncekilerde bu kadar olmuyordu

Wi-Fi kartı değişmeden ping ve kopma sorununun çözümü yok malesef. Intel AX210 Wi-Fi kart aldıktan sonra hiçbir sıkıntım kalmadı. Isınma sorunu için turbo boost'u kapatabilirsin.

Wi-Fi kartı değişmeden ping ve kopma sorununun çözümü yok malesef. Intel AX210 Wi-Fi kart aldıktan sonra hiçbir sıkıntım kalmadı. Isınma sorunu için turbo boost'u kapatabilirsin.
Aynı sorunu bende yaşıyorum,2.el olarak yeni almıştım laptopu, 3 aylık cihaz,inş bilerek satmamıştır diye umuyorum,siz hangi wi-fi kartını satın aldınız da sorun çözüldü marka olarak?Onuda yazabilir misiniz veya link atabilirseniz bizde alalım ondan yoksa bu stok wi-fi kartı ile boğuşmaya devam edicez.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    134,7 KB · Görüntüleme: 15
Aynı sorunu bende yaşıyorum,2.el olarak yeni almıştım laptopu, 3 aylık cihaz, inşallah bilerek satmamıştır diye umuyorum, siz hangi Wi-Fi kartını satın aldınız da sorun çözüldü marka olarak? Onuda yazabilir misiniz veya link atabilirseniz bizde alalım ondan yoksa bu stok Wi-Fi kartı ile boğuşmaya devam edeceğiz.

Hocam bende de ROG STRIX G15 var. İcinde MediaTek mt 7921 var aynı sorun bende de var AliExpress'den AX210 sipariş ettim bakalım sorun çözülecek mi?

Hocam bende de ROG STRIX G15 var. İcinde MediaTek mt 7921 var aynı sorun bende de var AliExpress'den AX210 sipariş ettim bakalım sorun çözülecek mi?
Garantisi varsa bilgisayarın, wifi kartı değişimi garantiyi bozuyorMUŞ bilginiz olsun , AX210 ile sorun kesin çözülecektir , büyük ihtimal sizdede sürücü problemi vardır,güncel sürücüyü elle google üzerinden aratın,elle yükleme yapın sorun çözülür inş,bende çözüldü.

Aynı sorunu bende yaşıyorum,2.el olarak yeni almıştım laptopu, 3 aylık cihaz,inş bilerek satmamıştır diye umuyorum,siz hangi wi-fi kartını satın aldınız da sorun çözüldü marka olarak?Onuda yazabilir misiniz veya link atabilirseniz bizde alalım ondan yoksa bu stok wi-fi kartı ile boğuşmaya devam edicez.

Garantisi bitti mi cihazın ?, ax210 taktıktan sonra değişim testlerini oyunlarda, ve genel olarak yazarsan seviniriz

Bendede asus tuf a15 4060 versiyon var. Wifi kartını değiştirdim. ax210 ile şimdi garantisi bozuluyormu bozulmuyormu net birşey varmı ?

asus müşteri hizmetleriyle görüşen varmı bu konu hakkında net birşey dediler mi

Bendede asus tuf a15 4060 versiyon var. Wifi kartını değiştirdim. ax210 ile şimdi garantisi bozuluyormu bozulmuyormu net birşey varmı ?

asus müşteri hizmetleriyle görüşen varmı bu konu hakkında net birşey dediler mi
Ben bozulduğunu bu forumda okudum,siz kendiniz sorsanız iyi olur,ram ve ssd'lere bir şey demiyorlar genel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı