ASUS TUF A15 vs Acer Nitro 5

Asus TUF mu Acer Nitro 5mi?

• Asus

Oy: 5 17,9%
  • Acer

Oy: 16 57,1%
  • Lenovo y540

Oy: 7 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    28
veya

Biri 15.6 inç ama daha fazla depolamaya sahip, biri 17.3 inç ama daha az depolamaya sahip. Karar sizin.
Hocam başta bu HP nin 15 inçlik modelini aldım ancak o kadar kişi menteşe probleminden şikayet etmiş ki bilgisayarı geri gönderdim, Lenovo için soğutmasi iyi değil gibi bir iki yorum görmüştüm ne diyorsunuz?

Hocam başta bu HP nin 15 inçlik modelini aldım ancak o kadar kişi menteşe probleminden şikayet etmiş ki bilgisayarı geri gönderdim, Lenovo için soğutmasi iyi değil gibi bir iki yorum görmüştüm ne diyorsunuz?
Tanıdığımda Lenovo Z80 mevcut mesela. Soğutması gayet yeterli. Arada termal macun yenilemek lazım ancak.
HP ile memnun kalmadım. Ekran kartı sıcaklıktan yanmıştı.
Y540 alınabilir.

Muhtemelen dediğiniz Lenovo Ideapad L340. Lenovo Legion soğutması gayet iyidir.

Yanlışınız var. ASUS bilerek hava kanallarını kapatmış. O yüzden fanlar hava alamıyor. O yüzden CPU ısınıyor ve thermal throttle oluyor.

Neden böyle bir şey yapsınki adamlar sonuçta para kazanıyor. Amaçları AMD'ye çomak sokmak değilse tabii. O serinin tüm PC'lerinde o sıkıntı yoksa bence benim dediğim daha mantıklı.
Yanlışınız var. ASUS bilerek hava kanallarını kapatmış. O yüzden fanlar hava alamıyor. O yüzden CPU ısınıyor ve thermal throttle oluyor.

Neden böyle bir şey yapsınki adamlar sonuçta para kazanıyor. Amaçları AMD'ye çomak sokmak değilse tabii. O serinin tüm PC'lerinde o sıkıntı yoksa bence benim dediğim daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı