ASUS TUF FX505DT-BQ051 pişman eder mi?

Muhammet Bayram

Hectopat
3 Aydır laptopların fiyatının düşmesini bekliyorum, bugün ASUS FX505DT-BQ051 modelinin fiyatı 5600TL'ye düştü. Pişman eder mi? Yoksa başka laptopların fiyatını düşmesini mi bekleyeyim? Kullanan arkadaşlar tecrübesini yazarsa mutlu olurum.

Kendi elinizle alttaki kapakta modifikasyon yapıp delikleri açarsanız fayda eder. Ama bildiğim kadarıyla soğutma bloklarında da bir terslik var bu sene çıkan TUF'ların tavsiyem almamanızdır.

3 Aydır laptopların fiyatının düşmesini bekliyorum, bugün ASUS FX505DT-BQ051 modelinin fiyatı 5600TL'ye düştü. Pişman eder mi? Yoksa başka laptopların fiyatını düşmesini mi bekleyeyim? Kullanan arkadaşlar tecrübesini yazarsa mutlu olurum.
Bütçeniz 5600TL ise alınır.

Kendim FX505DT-BQ190 kullanıyorum. Aynı kasa kullanılıyor sanırım. Oyun oynarken 90 derecelere çıkıyor 3550H işlemcim, 1650 ise 70 derecelerde diye hatırlıyorum. Benim yaşadığım yerin sıçak olmasından kaynaklı olabilir 90 derece. Ben o kadar beğenmeyen kişi varken BQ190 modelini beğendim açıkçası. BQ051 pişman edecek mi sorusuna kendi bakış açım ile etmeyeceğini düşünüyorum.

TUF serisi laptoplar aşırı ısınma sorunu ile karşı karşıyaydı en son, bu sorunu çözdüler mi bilmiyorum bunları göz önünde bulundurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı