ASUS TUF FX506HCB-HN144 i5 11400h vs. Dell G15 5510 i5 10200H vs. HP Pavilion Gaming 4G8s1EA i5-11300h

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
Arkadaşlar linkleri şöyle bir atayım;
Fiyat önemli değil daha iyisi için 500TL verebilirim.
Dell'in eksi yanlarını sayacak olursak:
2933MHz RAM, 256 GB SSD, VA panel, i5 10200 işlemci.
HP'nin eksi yanları ise: Isınması ve tasarımının Dell'den daha kötü olması.
ASUS'un eksi yanı yok galiba. Ama satıcısı diğerlerine göre daha sıkıntılı o yüzden korkuyorum.
Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

seçeneklerde yok ama msi b5dd 022xtr ye de bi şans vermelisin şuan hepsiburada kendisi satıyor, soğutması işlemcisi ve malzeme kalitesiyle bu attıklarına çok rahat rakip olabilcek seviyede ekran kartı ise 3050 ve 1660ti maxq seviyesinde

Teknorya'dan 3 adet notebook 2'si Game book siparişi verdim.
Touchpad sorunu için iade ettim ve herhangi bir sorun yaşamadım, sadece 5 gün ücret iade ve ürün kontrolü için bekledim.

Seçeneklerde yok ama MSI b5dd 022xtr ye de bir şans vermelisin şu an Hepsiburada kendisi satıyor, soğutması işlemcisi ve malzeme kalitesiyle bu attıklarına çok rahat rakip olabilecek seviyede ekran kartı ise 3050 ve 1660 Ti Max-Q seviyesinde.

Kankam DLSS teknolojisini öylece kenara atamam ama evet görmüştüm o modeli.

Teknorya'dan 3 adet notebook 2'si Game book siparişi verdim.
Touchpad sorunu için iade ettim ve herhangi bir sorun yaşamadım, sadece 5 gün ücret iade ve ürün kontrolü için bekledim.

Anladım. Ama Şikayetvar'da çok korkunç şikayetler var o yüzden içim ürperiyordu. @Alfa Prime @vlademirrr siz hangisi seçerdiniz?

Kankam DLSS teknolojisini öylece kenara atamam ama evet görmüştüm o modeli.

Anladım. Ama Şikayetvar'da çok korkunç şikayetler var o yüzden içim ürperiyordu. @Alfa Prime @vlademirrr siz hangisi seçerdiniz?

Dell'in işlemcisi çok zayıf gibi Pavilion serisinden çok şikayetçi olan var aralarında en mantıklısı ASUS gibi

Kendim kullanıyorum. Güzel cihaz.

Tam olarak aynısını mı kullanıyosun?

Dell'in işlemcisi çok zayıf gibi Pavilion serisinden çok şikayetçi olan var aralarında en mantıklısı ASUS gibi.

Analdım teşekkür ederim.

GameGaraj almayı düşünmüyorum teşekkür ederim.

ASUS TUF tabii ki, hem işlemci hem hafıza daha iyi.

Tamamdır.

Geri
Yukarı