ASUS TUF Gaming 1200W vs FSP Hydro PTM Pro 1200W

PSU konuları çok göreceli işler, içlerinde kullanılan fan'dan devre kartına kapasitörden kablolara kadar vs. kadar tek tek incelenmesi gereken değişkenleri var. uzun zamandır sektördeyim ve teknik servis ağırlıklı çalıştım,burada kafa karıştırmak istemem ama EVGA ülkemize doğru dürüst gelmiyor,çoğu ürün el altından geliyor,vatan ekran kartları ve sıvı soğutma gibi ürünleri getirdi dönem dönem şu an elinde ürün yok sanırım artık gelmeyecek.

bir arkadaş EVGA al demiş haklı bende alırım ama bulmak zor gibi, FSP 1993 den bu yana psu üreten bir firma ülkemizde yerli markalara üründe veriyor,asus psu da son yıllarda ekran kartı ve anakart üreticisi olduğu için avantajını kullanarak girdi fiyatları hep yüksek daha bir kere almadım açıkçası,sözün özü ben tercihlerimde FSP'yi ön planda tutuyorum,şu an da yeni bir sistem hazırlıyorum i9 14.nesil tabanlı 1200w psu için tercihim FSP oldu,ASUS 10 sene garanti veriyor iddialı kafa karıştırması da bu yüzden zaten bana göre,bu başlıktaki arkadaşın son durumu nedir yazarsa seviniriz,kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı