FSP Hydro PTM Pro 1200W vs Deep cool PX1200-G 1200W

DeepCool'un o PSU'sunun adam akıllı incelemesine ben pek rastlamadım.
Konunun başlarında mevcut.

Uzun vadede DeepCool ne gibi sorunlar çıkarır hiç kimse bilemez. Ama FSP yıllardır üretim yapıyor ve artısıyla eksisiyle ispatlı ürün.
Hiçbir markanın hiçbir modeli için kimse ne olup olmayacağını bilemez. Corsair'ın RM650 ünitesinin patladığı video YouTube'da bulunmakta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimisi FSP'yi önerebilir kimisi de DeepCool kimisi de SeaSonic kimisi de başka markayı herkes birbirine saygı göstermesi gerekirken dalga geçer gibi davranıyorsunuz yaşınızdan başınızdan utanın diyorum.
Anlatmaya çalıştığımız şey de bunun tam tersi, burası öznel değil nesnel bir kategori. A ünitesi B ünitesinden daha iyi ise B ünitesini alana "sen onu almışsın fikrine/alışverişine saygı duyuyorum" değil, "A ünitesi varken niye B'yi aldın/iade edebiliyorsan et A'yı al" denir.

DeepCool'u daha 2-3 sene öncesinde tanıyan yoktu Türkiye'de adam akıllı.
Markaya baktığımız tek konu garanti konuları olur, dolayısı ile model gayet iyi bir görünümdeyse (iç yapı olarak) ve yapılan testlerde iyi sonuçlar veriyorsa markasına pek takılmayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı