ASUS TUF Gaming 15 vs Huawei Matebook D16

Bütçe
17K

VEYX

Hectopat
Arkadaşlar üniversiteye başlıyorum ve bir laptop almak istiyorum bütçemde en fazla 17k, ailem internetten almamı istemiyorlar o yüzden fiziksel mağazada bulabileceğim bir laptop önermeniz daha iyi olur benim aklımda şu an 2 tane laptop takıldı.

Bu iki model arasındayım açıkçası benim istediğim özellikler az çok şunlar: Biraz oyun oynayabileceğim taşınabilir, beni en azından4 yıl üzmeyecek bölümüm neticesinde de Adobe programlarında problem olmayaca bir laptop arıyorum az çok bunları biraz da olsa sağlması önemli açıkçası.
Bu iki laptop hakkındaki yorumlarınızı varsa tavsiye laptoplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar üniversiteye başlıyorum ve bir laptop almak istiyorum bütçemde en fazla 17k, ailem internetten almamı istemiyorlar o yüzden fiziksel mağazada bulabileceğim bir laptop önermeniz daha iyi olur benim aklımda şu an 2 tane laptop takıldı.

Bu iki model arasındayım açıkçası benim istediğim özellikler az çok şunlar: Biraz oyun oynayabileceğim taşınabilir, beni en azından4 yıl üzmeyecek bölümüm neticesinde de Adobe programlarında problem olmayaca bir laptop arıyorum az çok bunları biraz da olsa sağlması önemli açıkçası.
Bu iki laptop hakkındaki yorumlarınızı varsa tavsiye laptoplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Eğer şarjı uzun gitsin diyorsanız Huawei ama şarj önemli değil şarjda kullanırım ve oyun oynarım derseniz ASUS.

Asus oyun oynamak için daha uygun huawei apu laptop ağır oyunlar oynuyorsanız Asus tercih edebilirsiniz hafif oyunlar için huawei yeterli olabilir

Huawei önermiyorum, premium cihaz hissi veriyor fakat başka da bir özelliği yok. Kamera konumu berbat, RAM arttırılamıyor.

Peki hocam Adobe (Premiere, Photoshop) konusunda ASUS çok daha iyi işler yapar gibi siz ne diyorsunuz, ve işlemci konusunda ASUS biraz geride kalıyor çok etkiler mi sizce bu durum.

Render biraz daha işlemci tarafına yük bindirdigi için Huawei bir tık daha iyi ama onda da harici GPU yani ekran kartı yok bu belki bir tık daha düşük performans verebilir.

Render biraz daha işlemci tarafına yük bindirdigi için Huawei bir tık daha iyi ama onda da harici GPU yani ekran kartı yok bu belki bir tık daha düşük performans verebilir.

Anladım teşekkürler, devasa bir fark olmayacağını düşünerek ASUS biraz daha ağır basıyor ayrıca bir sorum daha olacak

Aralarında ben bir fark göremedim fiyat farkı neden kaynaklı acaba.

Anladım teşekkürler, devasa bir fark olmayacağını düşünerek ASUS biraz daha ağır basıyor ayrıca bir sorum daha olacak.

Aralarında ben bir fark göremedim fiyat farkı neden kaynaklı acaba.

Yanlışlıkla açılmış olabilir hocam bende baktım hiçbir fark göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı