ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 nasıldır?

90 derecede umarım klavye cok sıcak olmaz umarım oynatmaz cunku Valorant da boyleyse...

Anladım hocam iade şansım var ama ramleri bile sipariş verdim. Ondan dolayı iade etmekte istemiyorum sızma dışında başka sorunu yok. Asus panel değişimi falan yapıyor mu?

Hocam bende sorun yok. Wi-Fi için görselleri paylaştım. İnternetim 100 mbps. Driverları sitesinden kur istersen.

Dosya Ekleri

• IMG_0898.jpeg
    291,8 KB · Görüntüleme: 29
Sizde daha az gibi hocam bende bu şekilde biraz fazla gibi geldi.
Aynen sizde daha yoğun duruyor. Ya bu biraz da esnemeden dolayı çok oluyor. Paneller genelde normal monitörlere göre daha ince olduğu için. Esnerken daha yoğun oluyor.

@Wiendel hocam servisle görüşmeniz lazım, yeni takacakları panelde de olma riski var. Genelde olur fakat miktarı değişir. Sizin alt taraf biraz fazla belirgin ama ben elletmezdim fikrimi soracak olursanız. Zaten sadece ekran simsiyah olduğunda belli oluyor, oyunlarda falan sorun olmaz diye düşünüyorum. Tabii karar sizin, oyunlarda rahatsız ediyor ise iş değişir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…