ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 nasıldır?

@Blackbeard aslında WI-FI6 bulunduran laptoplar, modem WI-FI6 olmasa bile dowloandı Full'e yakın çeker. Bir ayarı falan mı var acaba.

Hocam bende sorun yok. Wi-Fi için görselleri paylaştım. İnternetim 100 Mbps. Driverları sitesinden kur istersen.

Sitesinden yeniden yüklemeyi denedim oldu gibi duruyor ara ara bir daha kontrol edeyim teşekkürler.

Laptop bugün elime ulaştı 8 GB RAM ile oyun hariç bütün testleri yapmaya çalıştım. Sonuçlar burada herkesin yorumlarını bekliyorum ona göre iade veya devam diyeceğim. Genel olarak kasa, ekran ve ses kalitesini beğendim. Klavye kısmında özellikle NumLock kısmı biraz sıkıştırılmış gibi rahatsız edici bir detay görmedim. Sıcaklıklar işlemci yük altındayken 95 ekran kartı 85'leri gördü. Klavye üstünde beni rahatsız eden bir sıcaklık olmadı yük altından çıkınca hızlı şekilde normal seviyelere düşüyor. Eksi yönlerine gelecek olursam fan sesi yüksek odadan koridora çık sesi duyuyorsun. Diğer eksi yönüde 2tane USB portu olması. Portların yeri de çok kötü olmuş arka kısma konumlandırılsa daha konforlu bir deneyim sunardı.

Dosya Ekleri

• ssd hız testi.jpg
    ssd hız testi.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 91
  • ARMOURY CREATE.jpg
    ARMOURY CREATE.jpg
    349,2 KB · Görüntüleme: 97
  • CİNEBECH.jpg
    CİNEBECH.jpg
    369,5 KB · Görüntüleme: 101
  • FURMARK.jpg
    FURMARK.jpg
    324,8 KB · Görüntüleme: 102
  • 3d mark.jpg
    3d mark.jpg
    226,4 KB · Görüntüleme: 89
  • 3d mark-2.jpg
    3d mark-2.jpg
    187,8 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
@Blackbeard skorlarda sorun yok benim gördüğüm, yük altında da sıcaklıklar normal gibi işlemci 95 anlık mı çıktı?
FurMark testinde sonuç ekranı otomatik cikmiyor degil mi hocam, nereyi acmamiz lazim o sonuç ekrani için. Ben bulmamistim onu da :)

@Blackbeard skorlarda sorun yok benim gördüğüm, yük altında da sıcaklıklar normal gibi işlemci 95 anlık mı çıktı?
FurMark testinde sonuç ekranı otomatik cikmiyor degil mi hocam, nereyi acmamiz lazim o sonuç ekrani için. Ben bulmamistim onu da :)

Çok kısa bir sürede 95'lere çıkıyor işlemci hocam stres testlerinde test bitene kadar 95 de kaldı sıcaklık. FurMark içinde kendi bitince bende sonucu böyle gösteriyor hocam sizde böyle olmuyor mu?

@Blackbeard ben testin 5. Dk kapatmıştım. Test kaç dakika oluyor veya biz kendimiz mi yazıyoruz.

Sorun yok hocam, hayırlı olsun. Gule gule kullanın.

Ayarlardan 1920*1080p ve FHD seçtim hocam ortalama 5-6dk sonra kendi otomatik bu ekranı verdi. Sağ olun hocam sizde güle güle kullanın :) RAM yükselttiniz mi siz?

Türkiye'deki satılanlar %100sRGB hocam laptopun üstündede yazıyor. 140W olayı şöyle GPU'yu zorlayıcı testlerde o değerlere

Hocam senin şu mediateki bana link atsan b
@Blackbeard sağ olun hocam, benim cihaz bu değil. Acer Nitro var hocam.
hocam ben de yeni sipariş verdim bu laptopu, sizi rahatsız ediyorum bilgili gibi gözüktüğünüz için soruyorum: bu cihaz a ekstra 16gb ram alırsam 8+16 oluyor bir sıkıntı çıkarır mı acaba teşekkürler

Geri
Yukarı