ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 nasıldır?

@Wiendel hocam cihazda başka bir şey yoksa sızmadan kaynaklı kafanızda soru işareti olmasın bence. Şimdi değiştirirsen başka bir şey falan çıkar.

@Messüüü rica ederim, 90 normal hocam bu arada. Bu işlemciler bu sıcaklıklar için tasarlandı sonuçta. 95 civari sorun olur. 2023 TUF ne durumda bilmiyorum. Arkadaşların 1 saat civarı valorant/cs oynayıp bakması lazım. Anlık bakınca yanılabilirsiniz.

90 derecede umarım klavye cok sıcak olmaz umarım :( oynatmaz cunku Valorant da boyleyse...

@Wiendel hocam cihazda başka bir şey yoksa sızmadan kaynaklı kafanızda soru işareti olmasın bence. Şimdi değiştirirsen başka bir şey falan çıkar.

@Messüüü rica ederim, 90 normal hocam bu arada. Bu işlemciler bu sıcaklıklar için tasarlandı sonuçta. 95 civari sorun olur. 2023 TUF ne durumda bilmiyorum. Arkadaşların 1 saat civarı valorant/cs oynayıp bakması lazım. Anlık bakınca yanılabilirsiniz.
Anladım hocam iade şansım var ama ramleri bile sipariş verdim. Ondan dolayı iade etmekte istemiyorum sızma dışında başka sorunu yok. Asus panel değişimi falan yapıyor mu?

Bende bugün aldım cihazı birçok test yaptım ortadayım diyebilirim. Hocam sizden ricam internet hız testi yapabilir misiniz? Bende ki ürün çok yavaş indiriyor. 3 yıllık Monster olması gereken sonuçları verirken bu 3/1 daha yavaş indirme veriyor. Düşük olanlar tufa ait.
Hocam bende sorun yok. Wi-Fi için görselleri paylaştım. İnternetim 100 mbps. Driverları sitesinden kur istersen.

Dosya Ekleri

• IMG_0898.jpeg
    IMG_0898.jpeg
    291,8 KB · Görüntüleme: 28
@Wiendel hocam servisle görüşmeniz lazım, yeni takacakları panelde de olma riski var. Genelde olur fakat miktarı değişir. Sizin alt taraf biraz fazla belirgin ama ben elletmezdim fikrimi soracak olursanız. Zaten sadece ekran simsiyah olduğunda belli oluyor, oyunlarda falan sorun olmaz diye düşünüyorum. Tabii karar sizin, oyunlarda rahatsız ediyor ise iş değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı