ASUS TUF Gaming A15 RTX 4060 nasıl?

Bütçe
33000
@ErayBudakk Hocam 42k'ya HP Omen 17 var lakin onda da stok yok. Gelince nasıl olur bilmiyorum ki o cihazın şarj tuğlası dediğimiz kısım aşırı büyük. Ayrıca 15.6 inç bana kalırsa en ideal. 17'yi taşıması çok zor oluyor ve dışarıda kullandığınız zaman kabak gibi kalıyor. Ben şahsen laptop alırken 17 inçlere pek bakmadım. Belki ileride bu boyutta modeller daha çok çıkar. Ayrıca 17 inç bakacaksanız ekranın 1080p'den yukarı olmasını öneririm.

Aynı cihazı 1 hafta önce aldım, kasa kalitesi, performansı, ses sistemi olsun her şeyiyle güzel bir bilgisayar olduğunu düşünüyorum. Sıcaklıklar çok iyi olmasa da (Turbo boostta cpu 85-95 arası) aynı fiyat bandındaki alternatif modellere göre oldukça sessiz çalışıyor beni çok şaşırttı. 4060'lı modeli şiddetle tavsiye ederim hocam. 15,6 inç 1080p için ideal ama küçük diyorsanız harici bir monitöre bağlayarak kullanabilirsiniz.

Bu arada laptopu aldınız mı bilmiyorum ama şu anda karaborsaya düştü hiçbir yerde yok, doların hâli belli satan da 35-40'a satıyor 😭insan üzülüyor.

Son düzenleme:
Hocam düşündüğünüz ürüne sahibim her türlü sorunuzu iletebilirsiniz. Oyunlarda 71 Max GPU.
73 Max CPU derecelerim mevcut Turbo Boost'um açık bir şekilde.
Daha hiçbir AAA oyunlarda -60 FPS görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı