ASUS TUF Gaming A15 RTX 4060 nasıl?

Bütçe
33000

ErayBudakk

Decapat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Öncelikle herkese kolay gelsin. Yaklaşık 2 yıl önce MSI GP76 11UG modelini satın almıştım. Bu cihazda i7-11800 işlemci, 16 GB RAM DDR4, RTX 3070 ekran kartı ve 1 TB SSD bulunuyordu. Ancak çeşitli sebeplerden dolayı satmak zorunda kaldım. Seve seve kullandığım bir cihazdı ve özellikle soğutma performansından çok memnundum.

Şimdi ise ASUS TUF Gaming A15 modelini düşünüyorum. Bu cihazda AMD işlemci kullanıldığı için tam bir bilgim yok. Bu nedenle önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese kolay gelsin. Yaklaşık 2 yıl önce MSI GP76 11UG modelini satın almıştım. Bu cihazda i7-11800 işlemci, 16 GB RAM DDR4, RTX 3070 ekran kartı ve 1 TB SSD bulunuyordu. Ancak çeşitli sebeplerden dolayı satmak zorunda kaldım. Seve seve kullandığım bir cihazdı ve özellikle soğutma performansından çok memnundum.

Şimdi ise ASUS TUF Gaming A15 modelini düşünüyorum. Bu cihazda AMD işlemci kullanıldığı için tam bir bilgim yok. Bu nedenle önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Kullanmadım ama sorduğum herkes güçlü bir işlemci olduğunu ve bu ekran kartına yeterli olduğunu söyledi cihaz da güzel kaliteli bir cihaz.

MSI alırken de zamanında çok kararsız kaldım şimdi de çok kararsızım. Önüme sürekli; Excalibur ve Dell çıkıyor.

Kullanmadım ama sorduğum herkes güçlü bir işlemci olduğunu ve bu ekran kartına yeterli olduğunu söyledi cihaz da güzel kaliteli bir cihaz.
Her hangi bir önerin var mı 4 serisi olsun istiyorum ekran kartı.

Bu bütçede alınabilecek en iyi cihaz. Şahsen ben kullanıyorum ve memnun olduğu söyleyebilirim. Olay tamamen bütçeye bağlı.

Gittiğin her yere bilgisayarı da goturuyorsan seni üzer şarj adaptörü çok ağır aradaki farka da degecegini zannetmiyorum ama performans olarak iyi bilgisayar.

MSI alırken de zamanında çok kararsız kaldım şimdi de çok kararsızım. Önüme sürekli; Excalibur ve Dell çıkıyor.

Herhangi bir önerin var mı 4 serisi olsun istiyorum ekran kartı.

Excalibur'in yeni G870 lerinede iyi diyenler var ama bu attığın modelde bu fiyata alınabilecek en iyi bilgisayar sayılır.

Anladım başka tavsiye ve öneri şahsen diğerlerine pek güvenmiyorum, ısınma konusunda Asus ve MSI tercihim

Her hangi video da yok YouTube'da baksak

Son düzenleme:
@ErayBudakk ASUS TUF A15 için birkaç kanal önerebilirim.
https://www.youtube.com/@TechTyrial Bu kanalda kutu açılımı vs. bulabilirsin.

Bu kanal ise Türk bir arkadaşın. Aklına gelen gelmeyen bir sürü oyunda test ediyor cihazı. Ayrıca benim de yazımda bahsettiğim yöntemi gösteren kişi kendisi. Gösterdiği yöntem ile çok az performans farkı ile (1-2 FPS) sıcaklık düşürmeyi gösteriyor.

Bu da benim yazım: Rehber: ASUS TUF A15 2023'te En az düzeyde performans kaybı ile sıcaklık düşürme yöntemi

Yeni konular

Geri
Yukarı