ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Nasıldır?

Hocam hepsini ekledim, tam olarak ne yapmam gerekiyor biraz kafam karıştı açıkçası 🥲
Evet. Kafanın karışıklığını anladım :D Orada hotfix yazan ekran kartı sürücüsü değil. Sürücü ile yaşanan problem için yazılmış. Hotfix'i ve altını çizdiklerimi indirebilirsin.
1631207840637.png

DDU'yu indirdin mi peki?

DDU'yu henüz indirmedim, şimdi indirip kaldıracağım ekran kartını. Bu ikisini ve hotfixi indireceğim öyleyse DDU işleminden sonra. DDU ile ekran kartı dışında kaldırmam gereken bir şey var mı? Intel VGA ne oluyor onu nasıl kaldırabilirim

DDU'yu henüz indirmedim, şimdi indirip kaldıracağım ekran kartını. Bu ikisini ve hotfixi indireceğim öyleyse DDU işleminden sonra. DDU ile ekran kartı dışında kaldırmam gereken bir şey var mı? Intel VGA ne oluyor onu nasıl kaldırabilirim
DDU'dan önce sürücüleri indir. Eskiler silindikten sonra direkt kurmaya başla. Windows tekrar kurmaya çalışacaktır.
1631208236285.png

Ayarlar bunlar. Artı güvenli mod'u seçerek açarsan iyi olur başlarken.

Sürücüleri indirdiniz mi? Masaüstündeler mi?
İniyorlar hocam dediğiniz gibi altını çizdiklerinizi ve hotfixi indiriyorum şuanda masaüstüne. Aynı zamanda DDU'ya göz atıyordum. Ekran kartını seçip Nvidia seçeneğini işaretleyerek silme işlemine başlayacağım değil mi? Aynı zamanda inteli de silmeli miyim? Dahili olan Intel sanırım

Geri
Yukarı