ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Nasıldır?

Yapılabiliyor...

Laptop modeliniz FX506he mi yoksa heb mi?

Hocam vallahi nasıl? Delireceğiz 1650 Ti de PUBG başka bir arkadaşım 90 FPS alıyor. ASUS 3050 Ti olan Asus Fx516PE'de
arkadaşım 45 FPS alıyor. Bir anlayamadık gitti tüm ayarları yaptık NVIDIA masalarına kadar... 1650 ti>3050 Ti FPS konusunda arkadaşlarımda.

Önceki driverı DDU ile temizlemenizde fayda var.

Hocam vallahi nasıl? Delireceğiz 1650 Ti de PUBG başka bir arkadaşım 90 FPS alıyor. ASUS 3050 Ti olan Asus Fx516PE'de
arkadaşım 45 FPS alıyor. Bir anlayamadık gitti tüm ayarları yaptık NVIDIA masalarına kadar... 1650 ti>3050 Ti FPS konusunda arkadaşlarımda.
Arkadaşınız FX516PE'nin şuradaki BIOS güncellemesini yapsın öncelikle

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp linkteki sürücüyü kursun.

Üstat bizzat ben yaptım. Cuma günü ilgili BIOS'u yükledik sizin ASUS sitesinden güncelleme yapın mesajınızı okuduktan sonra.

Üstat bizzat ben yaptım. Cuma günü ilgili BIOS'u yükledik sizin ASUS sitesinden güncelleme yapın mesajınızı okuduktan sonra.

Şey üstat BIOS'u güncelledim sadece, sonrası duruyor :D

Sürücüleri güvenli modda artık dosya bırakmadan temizlemeye yarıyor.

DDU ile silip, belirttiğiniz driverı kurdum. NVIDIA denetim masasında physix seçeneği yoktu. Sonra Experience ile yine güncelleme aldı ve physix geldi. Max performans ve diğer ayarları yaptım. Sonuç biraz aynıydı.

Ama işlemci çok soğuk çalışıyor 74 dereceyi PUBG'de geçemedik. Arkadaşın Monster 94 derece buluyor ama 1650 Ti'de 90 FPS alıyor.

65-74 derece olan ASUS 3050 Ti ise 59 FPS'de kalıyor :/. Soğuk olması demek güç çekmiyor cihaza bir şey engel oluyor.

Bu arada BIOS'u da güncelledim ama voltaj ayarlaması nasıl bulamadım.

Geri
Yukarı