ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Nasıldır?

506HE için buradan güncelleniyor. Klasöre çıkartıp install.bat dosyasına tıklayın.

Güncelle
İşlem bitince laptopu yeniden başlat. Başlatırken f2 ye devamlı basıp bios'a geç ve sürüme bak. Bakalım 305 olmuş mu.
Şu anlık acelen yok başka bir şeye. Bunlar önemli olanlardı bana kalırsa. :)

Bu SSD'yi buldum. Fiyatına göre baya iyi gibi duruyor. Alınır mı sizce?
XPG SSD'ler genelde sorun çıkarıyor hocam şahsen çok tavsiye etmem. Amazonda WD Green NS350 480GB NVME M2 SSD 399TL idi, OKUL30 koduyla da 369TL'ye geliyor. Ona bakın derim.
Biz Ömer'lere çok kötü bir oyun oynuyorlar bize sahte FX506 verdiler herhalde :) aynısı ben de oluyordu. 2,7 üzerine çıkmıyorken şarj kablosunu çekip çıkartınca düzeliyor, performans moduna alıp yap.
Hocam onu şu şekilde çözdüm. Oyun oynamak için açıyorsam şarja takıp ondan sonra açıyorum. Silent modda bile olsa 4.0GHZ altına düşmüyor. Ama açtıktan sonra şarja takarsanız 2.6-2.7GHZ de çalışıyor saçma şekilde.

Son düzenleme:
Güncelle

XPG SSD'ler genelde sorun çıkarıyor hocam şahsen çok tavsiye etmem. Amazonda WD Green NS350 480GB NVME M2 SSD 399TL idi, OKUL30 koduyla da 369TL'ye geliyor. Ona bakın derim.

Hocam onu şu şekilde çözdüm. Oyun oynamak için açıyorsam şarja takıp ondan sonra açıyorum. Silent modda bile olsa 4.0GHZ altına düşmüyor. Ama açtıktan sonra şarja takarsanız 2.6-2.7GHZ de çalışıyor saçma şekilde.
Dediğini biliyorum fakat okuma-yazma hızı yüksek olduğu için attım ben o ssd'yi. XPG mevzusuna da bakmıştım önceden. İnternette yerli yabancı pek bir sorun göremedim bu ssd ile alakalı. Tabi ben bulamadım, sıkıntı yaşayan biri varsa yazması çok iyi olur.

Dediğini biliyorum fakat okuma-yazma hızı yüksek olduğu için attım ben o ssd'yi. XPG mevzusuna da bakmıştım önceden. İnternette yerli yabancı pek bir sorun göremedim bu ssd ile alakalı. Tabi ben bulamadım, sıkıntı yaşayan biri varsa yazması çok iyi olur.
Sata modellerinden ağzım yandığı için korkuyorum şahsen. Attığınız modelde sorun yoksa o fiyata alınır mutlaka.

Gönderdim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı