ASUS TUF Gaming FX506HE-HN011 alınır mı?

Hocam içine açıp bakmadım kulaktan duyma bir bilgi ile söylemiştim eğer 1x8 ise bu hafta gidip 2.RAM'i taktıracağım. RAM'i taktırdıktan sonra cihaz sıfırlanıyor mu?
Hocam sıfırlanmıyor tabiki :D Taktırmana da gerek yok eğer fiyatta ucuza gelme artısı yoksa. Bu video ile takmıştım ben çok kolay, zaten batarya akıllı. Güç kesiliyor direkt. Videoda da açıklamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu rami aldım bu arada.

Hocam sıfırlanmıyor tabii ki :D Taktırmana da gerek yok eğer fiyatta ucuza gelme artısı yoksa. Bu video ile takmıştım ben çok kolay, zaten batarya akıllı. Güç kesiliyor direkt. Videoda da açıklamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu RAM'i aldım bu arada.

Hocam çok teşekkür ederim. Ben de sipariş vereyim yarın.

3050 Ti de Valorant'ta 8 GB RAM'le kaç FPS alıyorsunuz bir de 8 GB eklenmiş te kaç FPS aldınız yazabilir misiniz?😊

Son düzenleme:
Abiler bu bilgisayarı aldım ona rağmen Valorant'ta 100 FPS civarı alıyorum sebebi nedir?
Hangi ayarları yapmalıyım nasıl çözülür?
Driverları nasıl güncellerim?

Abiler bu bilgisayarı aldım ona rağmen Valorant'ta 100 FPS civarı alıyorum sebebi nedir?

Bendeki model RTX 3050 Ti i5 11400 ve 8 GB RAM driverları nasıl güncellerim ve FPS orununu nasıl çözerim?
@Average Turko kardeşim lütfen bir önceki yazdığım şeye bakar mısın bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleme:

Bendeki model RTX 3050 Ti i5 11400 ve 8 GB RAM driverları nasıl güncellerim ve FPS orununu nasıl çözerim?
@Average Turko kardeşim lütfen bir önceki yazdığım şeye bakar mısın bu sorunu nasıl çözerim?

Aga ben de CS de ve LoL de yüksek ayarlarda 120 FPS alıyorum sorunu çözersen bana da yazar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı