ASUS TUF Gaming GT501 kasa alınır mı?

Konuyu hortlatmak namına, nasıl görüşleriniz? Memnun musunuz kasadan?
Çok memnun kaldım, Kasanın görünüşü canlı gözle bir başka güzel duruyor kendini belli ediyor kasa,
Büyüklüğü olsun genişliği olsun herşey on numara beş yıldız,
Kablolama neredeyse hiç yapmadım çünkü kasada o kadar çok yer var ki kablo toplamaya gerek kalmıyor. :D
Siz bu kasayı almayı mı düşünüyorsunuz ?

Çok memnun kaldım, Kasanın görünüşü canlı gözle bir başka güzel duruyor kendini belli ediyor kasa,
Büyüklüğü olsun genişliği olsun herşey on numara beş yıldız,
Kablolama neredeyse hiç yapmadım çünkü kasada o kadar çok yer var ki kablo toplamaya gerek kalmıyor. :D
Siz bu kasayı almayı mı düşünüyorsunuz ?
Kasa malesef stoklarda tükenmiş, alamadım. 11.11 e özel 100 TL indirim kuponumda boşa gitti. Daha iyisi çıkana kadar şimdikiyle devam. Sahibinden de birisi 1.100 TL ye satıyor ama 2. el o fiyata hayatta verilmez. Stokta bitmese sıfırını 1.050 TL ye alıyordum.

Kasa malesef stoklarda tükenmiş, alamadım. 11.11 e özel 100 TL indirim kuponumda boşa gitti. Daha iyisi çıkana kadar şimdikiyle devam. Sahibinden de birisi 1.100 TL ye satıyor ama 2. el o fiyata hayatta verilmez. Stokta bitmese sıfırını 1.050 TL ye alıyordum.
Her olmayan işte bir hayır vardır BELKİ bir ay sonra Yeni üst modeli çıkar kasanın onu alırsınız... sıkmayın canınızı.

Stoklar hiç yenilenmicek mi bir bilginiz var mı bende arıyorum 2 haftadır. 5 ay önce pc parçalarını özenle seçip dizmiştim şimdi elime para geçti bir tek kasayı alamadım.

Malesef yenileneceğe benzemiyor. Onun yerine Vatanda Cougar Panzer - G ve Panzer-S var, iç dizaynlarına varana kadar aynı sadece biri mesh biri cam. Fiyatlarıda görünüşleride çok iyi, kullanılabilirlik adına da çok iyi kasalar, youtube de birsürü videoları var. Tavsiye ederim.

Malesef yenileneceğe benzemiyor. Onun yerine Vatanda Cougar Panzer - G ve Panzer-S var, iç dizaynlarına varana kadar aynı sadece biri mesh biri cam. Fiyatlarıda görünüşleride çok iyi, kullanılabilirlik adına da çok iyi kasalar, youtube de birsürü videoları var. Tavsiye ederim.
Beğendim önerdiğin kasaları fakat beklicem biraz Asus rog helios kasasına da yükseldim biraz 2500tl ama ömürlük düşününce biraz mantıklı gibi geliyor 10 15 sene kullanıcaksın sonuçta kasayı bu işlerle uğraşiyorum ben bir de bakalım yol neyi göstericek.

Bi sitede 1031tl ye asus tuf gt501 ve aynı sitede asus rog helios 1800tl ye buldum ama site 1 ayda gönderiyormuş bazen göndermiyormuş ürünü isim verebiliyor muyuz bilmiyorum nanokatalog ismi.

Merhaba konuyu hortlatacağım bende ama rica etsem tuh Gaming GT501 ile tuh Gaming GT501VC arasında ne fark var biri açıklayabilir mi fiyat farkı var ama ne eksik ne fazla çözemedim.

Merhaba konuyu hortlatacağım bende ama rica etsem tuh Gaming GT501 ile tuh Gaming GT501VC arasında ne fark var biri açıklayabilir mi fiyat farkı var ama ne eksik ne fazla çözemedim.
VC modeli fansız geliyor. Fan almalı veya önceden mevcutta bulunan fanlarınızı kullanabilirsiniz. Bende zaten fan vardı 6 adet. Bu yüzden VC modelini 620 TL ye aldım ve kendi fanlarımı bağlayarak kullanıyorum.

Ayrıca üst tarafındaki tutamaç VC modelinde yok. Bence görüntü olarak olmaması daha iyi. Kaç kez kullanırsınız o tutamaçları bilmem. Gerisi GT501 ve GT501 VC tamamen aynı.

Özetlersek GT501 ile GT501VC arasındaki farklar kasanın üzerindeki tutamaçlar ve fanlar.
Boyut, genişlik, yükseklik vs. gerisi hepsi aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı